درباره میتالرن

شکل گیری ایده

آموزش های سایت لیندا از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند و این کیفیت عامل جذب ما به سمت لیندا بود. آموزش های سایت لیندا را از دانلودسنترها دانلود می کردیم و از آنها استفاده می کردیم. اما دانلود از دانلودسنترها مشکلات مهمی داشت. اول اینکه همه آموزش های سایت لیندا در مراکز دانلود موجود نبود به خصوص آموزش هایی در حوزه های خاص مثل مدیریت یا طراحی را هیچ کجا پیدا نمی کردیم. دوم اینکه گاهی مشکل ما با دیدن یک ویدیوی چند مگابایتی از یک آموزش حل می شد اما ناچار بودیم که همه ویدیو های یک آموزش را به صورت یک فایل فشرده چند صد مگابایتی دانلود کنیم که هم هزینه ما را افزایش می داد و هم باعث اتلاف وقت می شد. بنابراین به فکر راه اندازی یک سایت افتادیم تا با استفاده از آن هم به همه آموزش های لیندا را ارائه کنیم و هم برای مشاهده یک ویدیو لازم نباشد که کل آموزش را دانلود کنیم. در اینجا بود که میتالرن متولد شد!

مؤسسان

هسته مرکزی تیم میتالرن را دو تن از فارغ التحصیلان دانشگاه اراک تشکیل شده داده اند که با حمایت و همراهی بدون چشم داشتِ دکتر موسوی، عضو هیئت علمی گروه عمران دانشگاه اراک و مدیر سابق دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه به ثمر نشسته است.

محمد ترابی

محمد ترابی

کارشناس مهندسی کامپیوتر - نرم افزار

برنامه نویس و توسعه دهنده وب

علاقه مندیها: گردشگری، بازرگانی، ورزش

حامد قاری

حامد قاری

کارشناس ارشد مهندسی مکانیک - طراحی جامدات

ایده پرداز و توسعه دهنده وب

علاقه مندیها: جاوا، بازرگانی، فیلمسازی

دیکشنری میتالرن

mitalaern: آموزش اسطوره ای

mitabot: ربات میتالرن

mitagraphy: بیوگرافی

mitapath: مسیر یادگیری

mitalink: لینک کوتاه شده

mitacourse: آموزش

mitagory: موضوع

mitaware: نرم افزار

مزیت ها و خدمات میتالرن

با توجه به مواردی که در بخش نحوه ی شکل گیری ایده ی میتالرن بیان شد، ما همواره سعی کردیم مشکلاتی که بر سر راه استفاده از آموزش های آنلاین وجود دارد را برطرف کنیم و بستری فراهم کنیم تا افراد بتوانند به راحتی به آموزش های روز دنیا دسترسی داشته باشند.
به همین دلیل امکاناتی را در میتالرن ارایه دادیم که بسیاری از آن ها منحصر به فرد هستند و برای اولین بار است که توسط یک وبسایت ایرانی ارایه میشوند.

مشکل بزرگی که برای استفاده از این آموزش ها وجود داشت این بود که ممکن بود فقط به یک یا چند ویدیو از یک دوره آموزشی نیاز داشته باشیم، تا قبل از میتالرن مجبور بودیم کل آموزش را دانلود کنیم که این موضوع هم نیازمند صرف زمان بود و هم صرف هزینه، اما میتالرن این مشکل را با اضافه کردن امکان مشاهده آنلاین ویدیوها برطرف کرده است.

مشکل بعدی که ما برطرف کردیم امکان دسترسی به تمام آموزش ها و همچنین دسترسی به آموزش هایی بود که اخیرا ارایه شده بودند. تا قبل از میتالرن برای پیدا کردن آموزشی که به تازگی ارایه شده بود باید زمان زیادی صرف پیدا کردن آموزش میکردیم و امکان اینکه خیلی زود موفق شویم بسیار کم بود. اما در میتالرن به جرات میتوان گفت به محض اینکه آموزشی تولید و ارایه میشود، امکان دریافت لینک دانلود آن را خواهید داشت، به همراه فایل تمرینی و زیرنویس انگلیسی

از دیگر امکاناتی که منحصرا در میتالرن ارایه میشود، امکان دسترسی به آموزش ها با کیفیت 720HD است که همین امر لذت یادگیری آنلاین را دوچندان میکند و همچنین باعث میشود تا مطالب آموزشی با دقت بیشتری دنبال شوند.

از سایر امکانات میتالرن هم میتوان به ارایه ی یک پنل کاربری اشاره کرد که مجموع فعالیت هایی که کاربر در میتالرن انجام میدهد از این طریق قابل دسترس هستند. این نکته لازم به ذکر است که در طراحی این پنل کاربری سعی شده است تا امکاناتی ارایه شوند که برای شما کاملا کاربردی و به سادگی قابل دسترس باشند.

×