انتشار: Jul 2017
Logo

آموزش اکسل: تجزیه و تحلیل اقتصادی و تجزیه و تحلیل داده ها

اکسل: تجزیه و تحلیل اقتصادی و تجزیه و تحلیل داده ها
مدرس Michael McDonald
انتشار 2017/07/19
مدت زمان 1h 37m
سطح متوسط
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش اکسل: تجزیه و تحلیل اقتصادی و تجزیه و تحلیل داده ها

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Excel: Economic Analysis and Data Analytics در 5 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

یک درک مفهومی از هوش تجاری (BI) و تجزیه و تحلیل ایجاد کنید و مهارت های عملی و مبتنی بر ابزار را به دست آورید. این مسیر یادگیری همه چیز را از Microsoft Power BI و IBM Crystal Reports گرفته تا Looker، Tableau و Google Analytics را پوشش می‌دهد.

آموزش اکسل: تجزیه و تحلیل اقتصادی و تجزیه و تحلیل داده ها ، ایستگاه شماره 5 در مسیر یادگیری یک متخصص هوش تجاری شوید ، است.

Card image
شامل 12 دوره آموزشی به مدت 22 ساعت

در دهه گذشته، حرفه برنامه ریزی و تحلیل مالی به طور چشمگیری رشد کرده است. مهارت های لازم برای جمع آوری، تجزیه و تحلیل و ارائه داده های مالی را بیاموزید تا بتوانید یک تحلیلگر برنامه ریزی مالی شرکت شوید و شروع به کار برای تبدیل شدن به یک شریک استراتژیک شرکت کنید.

آموزش اکسل: تجزیه و تحلیل اقتصادی و تجزیه و تحلیل داده ها ، ایستگاه شماره 11 در مسیر یادگیری یک تحلیلگر برنامه ریزی مالی شرکت شوید ، است.

در مفاهیم و مهارت های مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل داده ها، از جمله آمار، پیش بینی مالی، داده کاوی، تجزیه و تحلیل پیش بینی کننده و متاآنالیز، پایه و اساس کاملی کسب کنید.

آموزش اکسل: تجزیه و تحلیل اقتصادی و تجزیه و تحلیل داده ها ، ایستگاه شماره 14 در مسیر یادگیری یک متخصص تجزیه و تحلیل داده ها شوید ، است.

یک تحلیلگر مالی داده های اقتصادی و تجاری فعلی و تاریخی را ارزیابی می کند تا روندهایی را که بر تصمیمات تجاری تأثیر می گذارد، شناسایی کند. مهارت هایی را به دست آورید که یک تحلیلگر مالی موفق می کند، از جمله درک صورت های مالی، کار با داده های اقتصادی و مهارت های تحلیل تحلیلی.

آموزش اکسل: تجزیه و تحلیل اقتصادی و تجزیه و تحلیل داده ها ، ایستگاه شماره 10 در مسیر یادگیری یک تحلیلگر مالی شوید ، است.

Card image
شامل 10 دوره آموزشی به مدت 17 ساعت

نحوه جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی برای ارزیابی شرایط اقتصادی را بیاموزید. نقش اقتصاددان برای کمک به کسب و کارها در تصمیم گیری با درک شرایط فعلی و بالقوه محیط اقتصادی حیاتی است.

آموزش اکسل: تجزیه و تحلیل اقتصادی و تجزیه و تحلیل داده ها ، ایستگاه شماره 5 در مسیر یادگیری یک اقتصاددان شوید ، است.

Card image
شامل 6 دوره آموزشی به مدت 9 ساعت
نوع محتواها
19 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
انگلیسی و فارسی (ترجمه ماشین)
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد