انتشار: Jul 2019
Logo

آموزش یادگیری محاسبات ابری: پلتفرم های عمومی ابری

یادگیری محاسبات ابری: پلتفرم های عمومی ابری
مدرس David Linthicum
انتشار 2019/07/26
مدت زمان 1h 12m
سطح مبتدی
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش یادگیری محاسبات ابری: پلتفرم های عمومی ابری

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Learning Cloud Computing: Public Cloud Platforms در 4 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

رایانش ابری بر همه مشاغل تأثیر می گذارد و آگاهی از فرصت های مرتبط با این حوزه در حال ظهور بسیار مهم است. از پشتیبان‌گیری و ذخیره‌سازی گرفته تا PAAS، SAAS، میکروسرویس‌ها و سرویس‌های وب، دانش و مهارت‌های ضروری مورد نیاز برای یک حرفه در توسعه ابری را دریافت کنید.

آموزش یادگیری محاسبات ابری: پلتفرم های عمومی ابری ، ایستگاه شماره 3 در مسیر یادگیری یک توسعه دهنده ابر شوید ، است.

Card image
شامل 6 دوره آموزشی به مدت 10 ساعت

مدیران ابر باید درک کاملی از اصول و خدمات ابر داشته باشند. این مسیر یادگیری مقدمه ای بر بهترین شیوه ها و پلتفرم های ابری، از جمله AWS، Azure و Google Cloud Platform ارائه می دهد. ببینید چگونه ابزارهای موجود در هر پلتفرم برای مدیریت موثر زیرساخت استفاده می شود.

آموزش یادگیری محاسبات ابری: پلتفرم های عمومی ابری ، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری دانش خود را در مورد مدیریت ابری ایجاد کنید ، است.

مهارت های جدید می تواند به فرصت های جدید منجر شود. طبق مطالعه اخیر لینکدین، حدود 25 درصد از اعضای لینکدین از سال 2015 تا 2021 در همان شغل تغییر شغل داده اند. و تا سال 2025، لینکدین انتظار دارد 40 درصد تغییر کند. بر اساس داده های لینکدین، به روزترین مهارت های فناوری اطلاعات را بیاموزید.

آموزش یادگیری محاسبات ابری: پلتفرم های عمومی ابری ، ایستگاه شماره 4 در مسیر یادگیری مهارت های جدید ضروری در مدیریت فناوری اطلاعات ، است.

درک عمیق‌تری از محاسبات ابری به دست آورید: مزایا، خدمات، گزینه‌ها و پلتفرم‌های برتر. درباره ایمن سازی برنامه های خود در فضای ابری، گزینه های ذخیره سازی موجود و گواهینامه هایی که می توانند حرفه شما را در رایانش ابری پیشرفت دهند، بیاموزید.

آموزش یادگیری محاسبات ابری: پلتفرم های عمومی ابری ، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری درک اصول ابری ، است.

Card image
شامل 10 دوره آموزشی به مدت 13 ساعت