انتشار: Dec 2018
Logo

آموزش مبانی مدیریت پروژه: ریسک

مبانی مدیریت پروژه: ریسک
مدرس Bob McGannon
انتشار 2018/12/13
مدت زمان 1h 9m
سطح متوسط
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش مبانی مدیریت پروژه: ریسک

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Project Management Foundations: Risk در 3 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

مدیران پروژه کاتالیزورهای تغییر هستند. یاد بگیرید که چگونه پروژه ها را از ابتدا تا انتها با استفاده از تکنیک های مدیریت پروژه اثبات شده مدیریت کنید. پس از تکمیل این مسیر یادگیری، مهارت ها و دانش لازم برای مدیریت پروژه های ساده و همچنین ابتکارات پیچیده و گسترده سازمانی را خواهید داشت.

آموزش مبانی مدیریت پروژه: ریسک ، ایستگاه شماره 8 در مسیر یادگیری مدیر پروژه شوید ، است.

Card image
شامل 10 دوره آموزشی به مدت 11 ساعت

مهارت های مدیریت پروژه خود را با یادگیری نحوه ایجاد یک طرح پروژه با کیفیت، اجرای آن برنامه و نظارت بر نتایج، توسعه دهید. نحوه شناسایی و واکنش به نیروهای خارجی که ممکن است بر اهداف پروژه تأثیر بگذارند را کشف کنید. بهترین شیوه ها را برای اطمینان از ارائه ارزش برای ذینفعان خود اجرا کنید.

آموزش مبانی مدیریت پروژه: ریسک ، ایستگاه شماره 8 در مسیر یادگیری مهارت های مدیریت پروژه خود را توسعه دهید ، است.

رهبران فناوری فراتر از تسلط بر مهارت های کدنویسی و دانش فناوری هستند تا تیم های خود را برای موفقیت در موقعیت قرار دهند. در این مسیر یادگیری، مهارت های ضروری مورد نیاز به عنوان یک رهبر فناوری، از هوش تجاری و توسعه گرفته تا رهبری فکری، راهنمایی و مدیریت تیم را به دست خواهید آورد.

آموزش مبانی مدیریت پروژه: ریسک ، ایستگاه شماره 5 در مسیر یادگیری مهارت های مورد نیاز برای رهبری فناوری ، است.

نوع محتواها
22 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
انگلیسی و فارسی (ترجمه ماشین)
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد