کسب و کار

Business

کتابخانه کسب و کار مدرسه کسب و کار بهتری برای حرفه ای ها است. این به شما می آموزد که چگونه زمان و پروژه ها را مدیریت کنید. با نرم افزار و فناوری کسب و کار سازنده تر باشید. و خود، دیگران و کسب و کار را در سراسر کارکردها و در طول حرفه خود رهبری کنید.

ابزارهای کسب و کار

مباحث کسب و کار

با توسعه مهارت در تصمیم گیری استراتژیک، تجزیه و تحلیل کسب و کار و تفکر انتقادی، تأثیر تجارت خود را افزایش دهید. بیاموزید که چگونه از داده‌ها برای اتخاذ تصمیمات تجاری بهتر از طریق مفاهیم اصلی مانند تجزیه و تحلیل داده‌ها و داستان‌گویی با داده استفاده کنید.

بیاموزید که چگونه حرفه خود را مدیریت کنید، از اولین جستجوی شغلی گرفته تا پیشرفت در حرفه خود تا تغییر شغل. مهارت‌هایی را که برای رشد شبکه‌تان، نوشتن رزومه، مصاحبه، استخدام، و ارتقای شغلی نیاز دارید، به دست آورید.

بهترین شیوه های خدمات مشتری را بیاموزید، خواه شما یک متخصص خدمات مشتری، مدیر یا کار با مشتریان در حرفه خود باشید. مهارت های ارتباطی، مراکز تماس، نرم افزار CRM و غیره را به دست آورید.

تنوع، برابری و گنجاندن (DEI)

Diversity, Equity, and Inclusion (DEI)

با تکامل محیط کار، تنوع، برابری و گنجاندن (DEI) به کانون اصلی بسیاری از سازمان ها تبدیل شده است. مهارت های مورد نیاز برای ایجاد یک برنامه آموزشی فراگیر تنوع را بیاموزید، ارتباطات بین فرهنگی خود را بهبود بخشید، یک رهبر فراگیر باشید و به استخدام استعدادهای متنوع ادامه دهید.

مهارت های حسابداری خود را برای حسابداری حرفه ای، تجارت کوچک یا امور مالی شخصی تقویت کنید. مفاهیم کلیدی مالی را کشف کنید و استفاده از نرم افزارهایی مانند Excel، Quicken و QuickBooks را بیاموزید.

بیاموزید که چگونه یک متخصص منابع انسانی موثر باشید، چه متخصص عمومی و چه متخصص. مهارت های مورد نیاز در مدیریت استعداد، استخدام، پاداش و مزایا، استخدام، تحقیق و توسعه، روابط کارکنان، استراتژی منابع انسانی و موارد دیگر را به دست آورید.

جایگاه بازاریابی خود را بیابید یا همه آن را بیاموزید - برندسازی، روابط عمومی، سئو، تجزیه و تحلیل، رسانه های اجتماعی و بازاریابی ایمیلی. بیاموزید که چگونه با استفاده از بهترین ابزارهای امروزی یک استراتژی بازاریابی برنده را توسعه، اجرا و اندازه گیری کنید.

مدیریت پروژه را از این آموزش های ویدئویی آنلاین که برای کمک به مدیریت برنامه ها، وظایف و منابع طراحی شده اند، بیاموزید. موضوعات پروژه مایکروسافت و موارد دیگر را کاوش کنید.

بیاموزید که چگونه یک حرفه ای فروش موثر باشید، چه متخصص یا متخصص. مهارت های مورد نیاز در فروش چارچوب ها، نرم افزار فروش، مدیریت نیروی فروش و موارد دیگر را به دست آورید.

بیاموزید که چگونه از فناوری‌های جدید یادگیری الکترونیکی و جدیدترین تکنیک‌های آموزشی برای افزایش تعامل، بهره‌وری بیشتر در کلاس درس و به حداکثر رساندن پتانسیل دانش‌آموزان خود برای یادگیری استفاده کنید.