انتشار: Oct 2019
مدرس Christina Truong
انتشار 2019/10/01
مدت زمان 4h 29m
سطح مبتدی
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش CSS Essential Training

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش CSS Essential Training در 10 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

به عنوان یک توسعه‌دهنده وب پیشرو، مهارت‌هایی را برای ایجاد تجربه‌های کاربر تعاملی و جذاب در وب کسب کنید. همه چیزهایی را که برای طراحی و توسعه کدهای مورد نیاز کاربر نیاز دارید بیاموزید و با ترکیب اصول طراحی گرافیکی و کدنویسی، نحوه زنده کردن مفاهیم را در بوم مرورگر بیاموزید.

آموزش CSS Essential Training ، ایستگاه شماره 7 در مسیر یادگیری به یک توسعه دهنده وب فرانت اند تبدیل شوید ، است.

مهارت‌های کار با فن‌آوری‌های بک‌اند و فرانت‌اند را به‌عنوان یک توسعه‌دهنده فول استک به دست آورید. شما یک پایه محکم برای کار با سرورها و تنظیمات میزبان، انجام یکپارچه سازی پایگاه داده و ایجاد وب سایت های پویا و مبتنی بر داده ایجاد خواهید کرد.

آموزش CSS Essential Training ، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری یک توسعه دهنده وب تمام پشته شوید ، است.

Card image
شامل 12 دوره آموزشی به مدت 29 ساعت

مهارت های لازم برای توسعه وب سایت های سفارشی با وردپرس را به دست آورید. با این مسیر یادگیری، پایه ای محکم برای توسعه مهارت های پیشرفته وردپرس خود خواهید ساخت. از انتخاب قالب های وردپرس فراتر بروید و یاد بگیرید که چگونه در واقع وردپرس را دستکاری کنید تا محتوا و طرح هایی مطابق با نیازهای منحصر به فرد شما ایجاد کنید.

آموزش CSS Essential Training ، ایستگاه شماره 5 در مسیر یادگیری یک برنامه نویس جوان وردپرس شوید ، است.

Card image
شامل 12 دوره آموزشی به مدت 28 ساعت

آشنایی با مهارت های برنامه نویسی مورد نیاز برای حرفه ای به عنوان توسعه دهنده نرم افزار. این مسیر یادگیری چشم انداز وسیعی در مورد فناوری های اصلی برای توسعه وب، توسعه نرم افزار و پایگاه های داده ارائه می دهد. ابزارهای رایج و تصویر بزرگتر از نحوه کار حرفه های توسعه را معرفی می کند.

آموزش CSS Essential Training ، ایستگاه شماره 6 در مسیر یادگیری یک توسعه دهنده نرم افزار شوید ، است.

Card image
شامل 11 دوره آموزشی به مدت 31 ساعت

<strong>لطفاً توجه داشته باشید که LinkedIn Learning این مسیر یادگیری را در تاریخ 21 مارس 2023 بازنشسته خواهد کرد. برای دریافت گواهی پایان کار، باید تمام دوره های موجود در مسیر را قبل از آن تاریخ تکمیل کنید.</strong><br><br><br > طراح وب امروزی مهارت‌های طراحی واضح و مختصر را در کنار یک پیش‌زمینه بنیادی قوی در فناوری وب ایجاد می‌کند. آموزش‌های ما مهارت‌هایی را که برای طراحی وب‌سایت‌ها و برنامه‌هایی غنی و جذاب نیاز دارید که هم در دستگاه‌های دسکتاپ و هم در دستگاه‌های تلفن همراه زیبا به نظر می‌رسند، پوشش می‌دهند.

آموزش CSS Essential Training ، ایستگاه شماره 8 در مسیر یادگیری یک طراح وب شوید ، است.

Card image
شامل 11 دوره آموزشی به مدت 27 ساعت

شروع کار خود را با ساخت اپلیکیشن ها و سایت های قدرتمند و جذاب آغاز کنید. این مسیر یادگیری مهارت های اساسی را در اختیار شما قرار می دهد که برای شروع به تسلط بر فناوری های اصلی برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده وب، از HTML و CSS گرفته تا جاوا اسکریپت و موارد دیگر نیاز دارید!

آموزش CSS Essential Training ، ایستگاه شماره 3 در مسیر یادگیری یک توسعه دهنده وب شوید ، است.

Card image
شامل 9 دوره آموزشی به مدت 22 ساعت

به عنوان یک توسعه‌دهنده وب پیشرو، مهارت‌هایی را برای ایجاد تجربه‌های کاربر تعاملی و جذاب در وب کسب کنید. همه چیزهایی را که برای طراحی و توسعه کدهای رو به رو کاربر نیاز دارید بیاموزید و بیاموزید که چگونه مفاهیم را در بوم مرورگر زنده کنید، چه در حال ایجاد سایت یا برنامه باشید.

آموزش CSS Essential Training ، ایستگاه شماره 3 در مسیر یادگیری کاوش شغلی در توسعه وب فرانت اند ، است.

Card image
شامل 10 دوره آموزشی به مدت 25 ساعت

مهارت های لازم برای توسعه وب سایت های سفارشی با وردپرس را به دست آورید. این مسیر یادگیری یک پایه محکم برای توسعه مهارت های پیشرفته وردپرس شما ارائه می دهد. نحوه دستکاری وردپرس را برای ساختن محتوا و طرح هایی که با نیازهای منحصر به فرد شما مطابقت دارند، بررسی کنید.

آموزش CSS Essential Training ، ایستگاه شماره 3 در مسیر یادگیری شروع کار با وردپرس ، است.

Card image
شامل 10 دوره آموزشی به مدت 24 ساعت

با کاوش در اصول کدهای وب، مهارت های طراحی وب خود را به سطح بعدی ببرید و یاد بگیرید که چگونه طرح های زیبای خود را به واقعیت تبدیل کنید.

آموزش CSS Essential Training ، ایستگاه شماره 3 در مسیر یادگیری مهارت های برنامه نویسی طراحی وب خود را بهبود بخشید ، است.

برگه های سبک آبشاری (CSS) یک مهارت اصلی برای توسعه دهندگان وب و طراحان وب است. بیاموزید که چگونه الگوی Decorator در قلب CSS به شما امکان می دهد استایل ها را از طریق انتخابگرها اعمال کنید. انواع گزینه‌های طرح‌بندی را کاوش کنید و بیاموزید که چگونه سایت‌ها و برنامه‌ها را با تایپوگرافی و انیمیشن بدرخشید.

آموزش CSS Essential Training ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری CSS را یاد بگیرید ، است.

Card image
شامل 12 دوره آموزشی به مدت 26 ساعت
نوع محتواها
76 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
فارسی-ماشین و انگلیسی
کیفیت ویدئوها‌
720p و 540p
فایل تمرینی‌
دارد