انتشار: Mar 2019
بروزرسانی: May 2021
Logo

آموزش Excel: استفاده از توابع آرایه پویا (Office 365/Microsoft 365)

Excel: استفاده از توابع آرایه پویا (Office 365/Microsoft 365)
مدرس Oz du Soleil
انتشار 2019/03/07
به‌روز‌رسانی 2021/05/24
مدت زمان 1h 30m
سطح پیشرفته
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه فعالسازی لینک دانلود کلیک کنید

لینک‌های آماده دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش Excel: Using Dynamic Array Functions (Office 365/Microsoft 365)

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Excel: Using Dynamic Array Functions (Office 365/Microsoft 365) در 1 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

مهارت های علوم داده اکسل خود را به سطح پیشرفته ای ببرید. با فراگیرتر شدن استراتژی‌های داده، اکسل برای دانشمندان غیر داده‌ای که کارهای بیشتری را با داده‌ها انجام می‌دهند، محبوب‌تر خواهد شد. این مسیر یادگیری، مسیر یادگیری Master Excel for Data Science را به کدنویسی VBA، داده ها، و رابط پیشرفته بین Excel و R گسترش می دهد.

آموزش Excel: استفاده از توابع آرایه پویا (Office 365/Microsoft 365)، ایستگاه شماره 6 در مسیر یادگیری تسلط بر داده های اکسل و مهارت های تجزیه و تحلیل پیشرفته، است.

نوع محتواها
30 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
انگلیسی و فارسی (ترجمه ماشین)
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد
اشتراک گذاری