انتشار: Nov 2021
Logo

آموزش یادگیری رایانش ابری: امنیت ابری

یادگیری رایانش ابری: امنیت ابری
مدرس David Linthicum
انتشار 2021/11/04
مدت زمان 53m 41s
سطح مناسب همه
فایل تمرینی ندارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش یادگیری رایانش ابری: امنیت ابری

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Learning Cloud Computing: Cloud Security در 2 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

مدیران ابر باید درک کاملی از اصول و خدمات ابر داشته باشند. این مسیر یادگیری مقدمه ای بر بهترین شیوه ها و پلتفرم های ابری، از جمله AWS، Azure و Google Cloud Platform ارائه می دهد. ببینید چگونه ابزارهای موجود در هر پلتفرم برای مدیریت موثر زیرساخت استفاده می شود.

آموزش یادگیری رایانش ابری: امنیت ابری ، ایستگاه شماره 5 در مسیر یادگیری دانش خود را در مورد مدیریت ابری ایجاد کنید ، است.

برای کسانی که پیشینه ای در فناوری اطلاعات دارند و مایلند درک خود را از محاسبات ابری عمیق تر کنند، این مسیر یادگیری یک پایه قوی را فراهم می کند. این مسیر با تمرکز بر اصول کلی ابری، با کاوش در سرویس‌های مختص به Azure و AWS به پایان می‌رسد.

آموزش یادگیری رایانش ابری: امنیت ابری ، ایستگاه شماره 4 در مسیر یادگیری درک اصول ابری ، است.

Card image
شامل 7 دوره آموزشی به مدت 10 ساعت