انتشار: Sep 2015
بروزرسانی: Nov 2021
Logo

آموزش نظریه موسیقی برای ترانه سراها: اصول

نظریه موسیقی برای ترانه سراها: اصول
مدرس Julian Velard
انتشار 2015/09/18
به‌روز‌رسانی 2021/11/29
مدت زمان 2h 50m
سطح مبتدی
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش نظریه موسیقی برای ترانه سراها: اصول

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Music Theory for Songwriters: The Fundamentals در 3 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

آیا آماده اید تا خود را از طریق آهنگ بیان کنید یا هنر ترانه سرایی خود را بهبود بخشید؟ با این مسیر یادگیری ایده ها و احساسات را به ملودی و نثر تبدیل کنید و تئوری موسیقی، بهترین شیوه های ترانه سرایی و نکاتی برای مدیریت حرفه ترانه سرایی خود را بررسی کنید.

آموزش نظریه موسیقی برای ترانه سراها: اصول ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری ترانه سرا شوید ، است.

Card image
شامل 17 دوره آموزشی به مدت 24 ساعت

شما چند آهنگ نوشته اید، اما اکنون به سطح بالایی رسیده اید. این مسیر یادگیری می تواند به شما کمک کند تا مهارت های ترانه سرایی خود را با کاوش در اصول ترانه سرایی خوب و سپس گسترش تسلط بر هارمونی، ریتم و آکوردها به سطح بعدی ارتقا دهید. سپس می توانید یاد بگیرید که چگونه ترانه سرایی خود را به سطحی حرفه ای ببرید و حرفه ای را حول الهه خلاق خود بسازید.

آموزش نظریه موسیقی برای ترانه سراها: اصول ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری مهارت های ترانه سرایی خود را بهبود بخشید ، است.

آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که یک ایده موسیقایی، ملودی یا عبارت غزلی عالی در سرتان بچرخد – اما نمی دانید بعد از آن چه باید بکنید؟ این مسیر یادگیری می تواند به شما کمک کند تا یک مفهوم عالی را در نظر بگیرید و آن را به یک آهنگ تبدیل کنید. نکات و ترفندهایی را از حرفه ای ها بیاموزید تا ترانه سرایی را به بخشی از زندگی و حرفه خود تبدیل کنید.

آموزش نظریه موسیقی برای ترانه سراها: اصول ، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری یک آهنگ بنویس ، است.

Card image
شامل 6 دوره آموزشی به مدت 7 ساعت
نوع محتواها
43 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
انگلیسی و فارسی (ترجمه ماشین)
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد