انتشار: Jul 2021
Logo

آموزش تکنیک های جستجو برای توسعه دهندگان وب

مدرس Morten Rand-Hendriksen
انتشار 2021/07/29
مدت زمان 55m 23s
سطح مناسب همه
فایل تمرینی ندارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش تکنیک های جستجو برای توسعه دهندگان وب

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Search Techniques for Web Developers در 4 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

به عنوان یک توسعه‌دهنده وب پیشرو، مهارت‌هایی را برای ایجاد تجربه‌های کاربر تعاملی و جذاب در وب کسب کنید. همه چیزهایی را که برای طراحی و توسعه کدهای مورد نیاز کاربر نیاز دارید بیاموزید و با ترکیب اصول طراحی گرافیکی و کدنویسی، نحوه زنده کردن مفاهیم را در بوم مرورگر بیاموزید.

آموزش تکنیک های جستجو برای توسعه دهندگان وب ، ایستگاه شماره 9 در مسیر یادگیری به یک توسعه دهنده وب فرانت اند تبدیل شوید ، است.

مهارت‌های کار با فن‌آوری‌های بک‌اند و فرانت‌اند را به‌عنوان یک توسعه‌دهنده فول استک به دست آورید. شما یک پایه محکم برای کار با سرورها و تنظیمات میزبان، انجام یکپارچه سازی پایگاه داده و ایجاد وب سایت های پویا و مبتنی بر داده ایجاد خواهید کرد.

آموزش تکنیک های جستجو برای توسعه دهندگان وب ، ایستگاه شماره 5 در مسیر یادگیری یک توسعه دهنده وب تمام پشته شوید ، است.

Card image
شامل 12 دوره آموزشی به مدت 29 ساعت

شروع کار خود را با ساخت اپلیکیشن ها و سایت های قدرتمند و جذاب آغاز کنید. این مسیر یادگیری مهارت های اساسی را در اختیار شما قرار می دهد که برای شروع به تسلط بر فناوری های اصلی برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده وب، از HTML و CSS گرفته تا جاوا اسکریپت و موارد دیگر نیاز دارید!

آموزش تکنیک های جستجو برای توسعه دهندگان وب ، ایستگاه شماره 5 در مسیر یادگیری یک توسعه دهنده وب شوید ، است.

Card image
شامل 9 دوره آموزشی به مدت 22 ساعت

به عنوان یک توسعه‌دهنده وب پیشرو، مهارت‌هایی را برای ایجاد تجربه‌های کاربر تعاملی و جذاب در وب کسب کنید. همه چیزهایی را که برای طراحی و توسعه کدهای رو به رو کاربر نیاز دارید بیاموزید و بیاموزید که چگونه مفاهیم را در بوم مرورگر زنده کنید، چه در حال ایجاد سایت یا برنامه باشید.

آموزش تکنیک های جستجو برای توسعه دهندگان وب ، ایستگاه شماره 6 در مسیر یادگیری کاوش شغلی در توسعه وب فرانت اند ، است.

Card image
شامل 10 دوره آموزشی به مدت 25 ساعت
نوع محتواها
18 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
فارسی-ماشین و انگلیسی
کیفیت ویدئوها‌
720p و 540p
فایل تمرینی‌
ندارد