انتشار: Dec 2016
Logo

آموزش مبانی آمار: 2

مبانی آمار: 2
مدرس Eddie Davila
انتشار 2016/12/22
مدت زمان 1h 56m
سطح متوسط
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش مبانی آمار: 2

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Statistics Foundations: 2 در 6 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

در مفاهیم و مهارت های مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل داده ها، از جمله آمار، پیش بینی مالی، داده کاوی، تجزیه و تحلیل پیش بینی کننده و متاآنالیز، پایه و اساس کاملی کسب کنید.

آموزش مبانی آمار: 2 ، ایستگاه شماره 4 در مسیر یادگیری یک متخصص تجزیه و تحلیل داده ها شوید ، است.

Black Belts تحت Master Black Belts برای اعمال روش شش سیگما در پروژه های خاص عمل می کند. این مسیر یادگیری به شما آموزش هایی را می دهد که برای کار به عنوان کمربند سیاه شش سیگما نیاز دارید.

آموزش مبانی آمار: 2 ، ایستگاه شماره 6 در مسیر یادگیری تبدیل به یک کمربند مشکی شش سیگما شوید ، است.

Black Belts تحت Master Black Belts برای اعمال روش شش سیگما در پروژه های خاص عمل می کند. این مسیر یادگیری به شما آموزش هایی را می دهد که برای کار به عنوان کمربند سیاه شش سیگما نیاز دارید.

آموزش مبانی آمار: 2 ، ایستگاه شماره 8 در مسیر یادگیری تبدیل به یک کمربند مشکی شش سیگما شوید ، است.

کمربند سبز شش سیگما به بهبود فرآیند تیم های خود اختصاص داده شده است. به تیم خود کمک کنید تا کارایی را افزایش دهد، نقص ها و اشتباهات را کاهش دهد، موانع را پیدا کرده و حذف کند، و خروجی کیفیت کلی را بهبود بخشد.

آموزش مبانی آمار: 2 ، ایستگاه شماره 3 در مسیر یادگیری تبدیل شدن به یک کمربند سبز شش سیگما ، است.

روش تجزیه و تحلیل داده ها را کاوش کنید. در مورد فرآیند به کارگیری تکنیک های آماری و گرافیکی برای داده ها به منظور کشف اطلاعات مفید بیاموزید. با تقسیم کردن اطلاعات یا داده ها به بخش های جداگانه، اصول، دلایل یا حقایق اساسی را شناسایی کنید.

آموزش مبانی آمار: 2 ، ایستگاه شماره 4 در مسیر یادگیری مهارت های تجزیه و تحلیل داده های خود را توسعه دهید ، است.

پس از ایجاد مهارت های عمومی مورد نیاز برای کار با پروژه های علم داده، آماده هستید تا مجموعه مهارت های خود را ارتقا دهید. توسعه شایستگی در زمینه ضروری آمار و همچنین دانش جامع داده کاوی، حاکمیت داده و اطلاعات، داده های باز و بلاک چین.

آموزش مبانی آمار: 2 ، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری در علم داده پیشرفت کنید ، است.

Card image
شامل 8 دوره آموزشی به مدت 14 ساعت
نوع محتواها
26 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
انگلیسی و فارسی (ترجمه ماشین)
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد