انتشار: Jun 2019
بروزرسانی: Jan 2022
Logo

آموزش انتخاب یک پلتفرم ابری برای توسعه دهندگان: AWS، Azure و GCP

مدرس Xian Ke
انتشار 2019/06/26
به‌روز‌رسانی 2022/01/12
مدت زمان 1h 7m
سطح مبتدی
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش انتخاب یک پلتفرم ابری برای توسعه دهندگان: AWS، Azure و GCP

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Choosing a Cloud Platform for Developers: AWS, Azure, and GCP در 2 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

رایانش ابری بر همه مشاغل تأثیر می گذارد و آگاهی از فرصت های مرتبط با این حوزه در حال ظهور بسیار مهم است. از پشتیبان‌گیری و ذخیره‌سازی گرفته تا PAAS، SAAS، میکروسرویس‌ها و سرویس‌های وب، دانش و مهارت‌های ضروری مورد نیاز برای یک حرفه در توسعه ابری را دریافت کنید.

آموزش انتخاب یک پلتفرم ابری برای توسعه دهندگان: AWS، Azure و GCP ، ایستگاه شماره 4 در مسیر یادگیری یک توسعه دهنده ابر شوید ، است.

Card image
شامل 6 دوره آموزشی به مدت 10 ساعت

خدمات توسعه ابر ارائه شده توسط پلتفرم های ابر عمومی پیشرو، خدمات وب آمازون، مایکروسافت آژور، و پلتفرم ابری گوگل را کاوش کنید.

آموزش انتخاب یک پلتفرم ابری برای توسعه دهندگان: AWS، Azure و GCP ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری شروع کار با توسعه ابری ، است.

Card image
شامل 4 دوره آموزشی به مدت 7 ساعت