انتشار: Oct 2020
Logo

آموزش مشاغل و گواهینامه های رایانش ابری: مراحل اول (2020)

مشاغل و گواهینامه های رایانش ابری: مراحل اول (2020)
مدرس Lynn Langit
انتشار 2020/10/02
مدت زمان 1h 30m
سطح مبتدی
فایل تمرینی ندارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش مشاغل و گواهینامه های رایانش ابری: مراحل اول (2020)

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Cloud Computing Careers and Certifications: First Steps (2020) در 2 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

رایانش ابری بر همه مشاغل تأثیر می گذارد و آگاهی از فرصت های مرتبط با این حوزه در حال ظهور بسیار مهم است. از پشتیبان‌گیری و ذخیره‌سازی گرفته تا PAAS، SAAS، میکروسرویس‌ها و سرویس‌های وب، دانش و مهارت‌های ضروری مورد نیاز برای یک حرفه در توسعه ابری را دریافت کنید.

آموزش مشاغل و گواهینامه های رایانش ابری: مراحل اول (2020) ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری یک توسعه دهنده ابر شوید ، است.

Card image
شامل 6 دوره آموزشی به مدت 10 ساعت

مدیران ابر باید درک کاملی از اصول و خدمات ابر داشته باشند. این مسیر یادگیری مقدمه ای بر بهترین شیوه ها و پلتفرم های ابری، از جمله AWS، Azure و Google Cloud Platform ارائه می دهد. ببینید چگونه ابزارهای موجود در هر پلتفرم برای مدیریت موثر زیرساخت استفاده می شود.

آموزش مشاغل و گواهینامه های رایانش ابری: مراحل اول (2020) ، ایستگاه شماره 10 در مسیر یادگیری دانش خود را در مورد مدیریت ابری ایجاد کنید ، است.