انتشار: Apr 2019
بروزرسانی: Apr 2022
Logo

آموزش اکسل: فرمول ها و توابع پیشرفته

اکسل: فرمول ها و توابع پیشرفته
مدرس Dennis Taylor
انتشار 2019/04/01
به‌روز‌رسانی 2022/04/12
مدت زمان 4h 47m
سطح متوسط
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه فعالسازی لینک دانلود کلیک کنید

لینک‌های آماده دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش Excel: Advanced Formulas and Functions

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Excel: Advanced Formulas and Functions در 3 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

مهارت های اکسل پایه تا متوسط ​​خود را بسازید. نحوه سازماندهی، مدیریت و تجزیه و تحلیل داده ها را با استفاده از محبوب ترین برنامه صفحه گسترده جهان بیاموزید. در حین یادگیری میانبرهای کلیدی و نکات و ترفندهای جدید، ویژگی های کلیدی مانند فرمول ها، توابع و قالب بندی را عمیق تر کنید.

آموزش اکسل: فرمول ها و توابع پیشرفته، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری مهارت های اکسل خود را بسازید، است.

Card image
شامل 3 دوره آموزشی به مدت 9 ساعت

کارفرمایان در سراسر جهان از مایکروسافت اکسل به عنوان یکی از مهارت‌های مورد نیاز برای هر استخدام جدید یاد می‌کنند. این مسیر یادگیری به شما کمک می‌کند تا به یک کاربر قدرتمند اکسل تبدیل شوید—از توابع و قالب‌بندی گرفته تا PivotTables و داشبوردها را پوشش می‌دهد.

آموزش اکسل: فرمول ها و توابع پیشرفته، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری استاد مایکروسافت اکسل، است.

Card image
شامل 8 دوره آموزشی به مدت 25 ساعت

این مسیر یادگیری دوره هایی را که فراگیران برای شغل فعلی و فرصت های آینده خود بیشترین استفاده را می کنند را به نمایش می گذارد. بیش از پنج میلیون متخصص در طول سال گذشته این دوره ها را گذرانده اند. امروز هماهنگ شوید تا سفر مهارت‌سازی خود را شروع کنید.

آموزش اکسل: فرمول ها و توابع پیشرفته، ایستگاه شماره 18 در مسیر یادگیری 20 دوره از محبوب ترین دوره ها در بین همه حرفه ای ها، است.

نوع محتواها
66 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
انگلیسی و فارسی (ترجمه ماشین)
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد
اشتراک گذاری