انتشار: Jun 2013
Logo

آموزش جاوا اسکریپت: تقویت DOM

جاوا اسکریپت: تقویت DOM
مدرس Ray Villalobos
انتشار 2013/06/10
مدت زمان 2h 3m
سطح متوسط
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش جاوا اسکریپت: تقویت DOM

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش JavaScript: Enhancing the DOM در 2 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

Ruby on Rails یک فریمورک محبوب برای ساخت برنامه های کاربردی وب با امکانات کامل است. Rails که توسط استارت آپ هایی مانند Basecamp، Twitter و Hulu استفاده می شود، یک مهارت مورد تقاضا برای توسعه دهندگان وب است. مهارت های ضروری برای کار با Ruby on Rails را به دست آورید.

آموزش جاوا اسکریپت: تقویت DOM ، ایستگاه شماره 4 در مسیر یادگیری یک توسعه دهنده Ruby on Rails شوید ، است.

Card image
شامل 8 دوره آموزشی به مدت 32 ساعت

با کاوش در اصول کدهای وب، مهارت های طراحی وب خود را به سطح بعدی ببرید و یاد بگیرید که چگونه طرح های زیبای خود را به واقعیت تبدیل کنید.

آموزش جاوا اسکریپت: تقویت DOM ، ایستگاه شماره 5 در مسیر یادگیری مهارت های برنامه نویسی طراحی وب خود را بهبود بخشید ، است.

نوع محتواها
36 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
فارسی-ماشین و انگلیسی
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد