انتشار: Oct 2016
بروزرسانی: Apr 2022
Logo

آموزش اقتصاد مدیریتی

اقتصاد مدیریتی
مدرس Stefan Michel
انتشار 2016/10/17
به‌روز‌رسانی 2022/04/22
مدت زمان 1h 16m
سطح متوسط
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش اقتصاد مدیریتی

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Managerial Economics در 3 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

در دهه گذشته، حرفه برنامه ریزی و تحلیل مالی به طور چشمگیری رشد کرده است. مهارت های لازم برای جمع آوری، تجزیه و تحلیل و ارائه داده های مالی را بیاموزید تا بتوانید یک تحلیلگر برنامه ریزی مالی شرکت شوید و شروع به کار برای تبدیل شدن به یک شریک استراتژیک شرکت کنید.

آموزش اقتصاد مدیریتی ، ایستگاه شماره 4 در مسیر یادگیری یک تحلیلگر برنامه ریزی مالی شرکت شوید ، است.

یک تحلیلگر مالی داده های اقتصادی و تجاری فعلی و تاریخی را ارزیابی می کند تا روندهایی را که بر تصمیمات تجاری تأثیر می گذارد، شناسایی کند. مهارت هایی را به دست آورید که یک تحلیلگر مالی موفق می کند، از جمله درک صورت های مالی، کار با داده های اقتصادی و مهارت های تحلیل تحلیلی.

آموزش اقتصاد مدیریتی ، ایستگاه شماره 9 در مسیر یادگیری یک تحلیلگر مالی شوید ، است.

Card image
شامل 10 دوره آموزشی به مدت 17 ساعت

نحوه جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی برای ارزیابی شرایط اقتصادی را بیاموزید. نقش اقتصاددان برای کمک به کسب و کارها در تصمیم گیری با درک شرایط فعلی و بالقوه محیط اقتصادی حیاتی است.

آموزش اقتصاد مدیریتی ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری یک اقتصاددان شوید ، است.

Card image
شامل 6 دوره آموزشی به مدت 9 ساعت
نوع محتواها
19 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
انگلیسی و فارسی (ترجمه ماشین)
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد