انتشار: Jun 2019
Logo

آموزش مبانی مدیریت پروژه

مبانی مدیریت پروژه
مدرس Bonnie Biafore
انتشار 2019/06/28
مدت زمان 3h 20m
سطح مبتدی
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش مبانی مدیریت پروژه

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Project Management Foundations در 8 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

در دهه گذشته، حرفه برنامه ریزی و تحلیل مالی به طور چشمگیری رشد کرده است. مهارت های لازم برای جمع آوری، تجزیه و تحلیل و ارائه داده های مالی را بیاموزید تا بتوانید یک تحلیلگر برنامه ریزی مالی شرکت شوید و شروع به کار برای تبدیل شدن به یک شریک استراتژیک شرکت کنید.

آموزش مبانی مدیریت پروژه ، ایستگاه شماره 5 در مسیر یادگیری یک تحلیلگر برنامه ریزی مالی شرکت شوید ، است.

هرگز زمان بهتری برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده اپلیکیشن سفارشی نبوده است. بیاموزید که در پلتفرم FileMaker برنامه های نوآورانه ایجاد کنید که به طور یکپارچه در iPhone، iPad، Windows، Mac و وب کار می کنند. هر سطحی که تجربه دارید، آموزش این فرصت پرتقاضا را دریافت کنید! <strong>با همکاری FileMaker ایجاد شد. </strong>

آموزش مبانی مدیریت پروژه ، ایستگاه شماره 11 در مسیر یادگیری یک برنامه نویس سفارشی FileMaker شوید ، است.

Card image
شامل 12 دوره آموزشی به مدت 27 ساعت

شناخته شده است که مدیریت پروژه دولتی دارای ضرب الاجل های سخت تر، بودجه های فشرده تر و الزامات سخت گیرانه تر است. مهارت‌هایی را که نه تنها در مدیریت پروژه، بلکه برای اجرای چرخه عمر پروژه دولتی، از گرفتن قرارداد تا بسته شدن آن، نیاز دارید، به دست آورید.

آموزش مبانی مدیریت پروژه ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری مدیر پروژه دولتی شوید ، است.

Card image
شامل 5 دوره آموزشی به مدت 8 ساعت

نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی و محدودیت‌های نظارتی، موانع رایج برای مدیران پروژه‌های بهداشتی هستند. این مسیر یادگیری شما را برای رویارویی با این چالش‌ها آماده می‌کند و همچنین دانش پایه‌ای برای تبدیل شدن به یک مدیر پروژه استثنایی در اختیار شما قرار می‌دهد.

آموزش مبانی مدیریت پروژه ، ایستگاه شماره 3 در مسیر یادگیری مدیر پروژه بهداشت و درمان شوید ، است.

Card image
شامل 5 دوره آموزشی به مدت 13 ساعت

مدیران پروژه کاتالیزورهای تغییر هستند. یاد بگیرید که چگونه پروژه ها را از ابتدا تا انتها با استفاده از تکنیک های مدیریت پروژه اثبات شده مدیریت کنید. پس از تکمیل این مسیر یادگیری، مهارت ها و دانش لازم برای مدیریت پروژه های ساده و همچنین ابتکارات پیچیده و گسترده سازمانی را خواهید داشت.

آموزش مبانی مدیریت پروژه ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری مدیر پروژه شوید ، است.

Card image
شامل 10 دوره آموزشی به مدت 11 ساعت

کمربند زرد شش سیگما اصول روش شناسی ناب شش سیگما و تعالی عملیاتی را درک می کند. بیاموزید که چگونه با مهارت‌های کمربند زرد شش سیگما به تیم خود کمک کنید تا پروژه‌های پیچیده‌تر بهبود فرآیند را هدایت کند.

آموزش مبانی مدیریت پروژه ، ایستگاه شماره 9 در مسیر یادگیری تبدیل به یک کمربند زرد شش سیگما شوید ، است.

مدیریت پروژه ها یک بخش کلیدی و انتظار در دنیای کار حرفه ای امروز است. مجموعه ای از تکنیک ها را برای رسیدن به اهداف خود و موفقیت بیشتر پروژه ها بیاموزید. درک نحوه استفاده و ایجاد یک هسته ابزار برای مدیریت پروژه ها: نمودار گانت.

آموزش مبانی مدیریت پروژه ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری مهارت های مدیریت پروژه خود را بسازید ، است.

مهارت های مدیریت پروژه خود را با یادگیری نحوه ایجاد یک طرح پروژه با کیفیت، اجرای آن برنامه و نظارت بر نتایج، توسعه دهید. نحوه شناسایی و واکنش به نیروهای خارجی که ممکن است بر اهداف پروژه تأثیر بگذارند را کشف کنید. بهترین شیوه ها را برای اطمینان از ارائه ارزش برای ذینفعان خود اجرا کنید.

آموزش مبانی مدیریت پروژه ، ایستگاه شماره 3 در مسیر یادگیری مهارت های مدیریت پروژه خود را توسعه دهید ، است.

نوع محتواها
81 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
فارسی (ترجمه ماشین) و انگلیسی
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد