انتشار: Nov 2017
بروزرسانی: Nov 2020
Logo

آموزش تفکر استراتژیک

تفکر استراتژیک
مدرس Dorie Clark
انتشار 2017/11/13
به‌روز‌رسانی 2020/11/24
مدت زمان 36m 16s
سطح مبتدی
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش تفکر استراتژیک

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Strategic Thinking در 7 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

یاد بگیرید که چگونه برای کسب و کار خود برنامه ریزی کنید و پیامدها و روندها را پیش بینی کنید. نحوه مدیریت اطلاعات، شناسایی مسائل و ایجاد روابط را کشف کنید. بیاموزید که چگونه متعهد به یک دوره عمل باشید، جایگزین ها را توسعه دهید و از حقایق، منابع و ارزش های سازمانی برای دستیابی به اهداف خود استفاده کنید.

آموزش تفکر استراتژیک ، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری مهارت های برنامه ریزی استراتژیک خود را توسعه دهید ، است.

با یادگیری نحوه بهبود تفکر انتقادی، قضاوت و مهارت های تصمیم گیری خود در حل مسئله خود اطمینان بیشتری پیدا کنید.

آموزش تفکر استراتژیک ، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری مهارت های حل مسئله خود را بهبود بخشید ، است.

این مسیر یادگیری دوره هایی را که فراگیران برای شغل فعلی و فرصت های آینده خود بیشترین استفاده را می کنند را به نمایش می گذارد. بیش از 700000 متخصص مهندسی در طول سال گذشته این دوره ها را گذرانده اند. امروز هماهنگ شوید تا سفر مهارت‌سازی خود را شروع کنید.

آموزش تفکر استراتژیک ، ایستگاه شماره 3 در مسیر یادگیری 10 دوره محبوب در بین حرفه ای های مهندسی ، است.

این مسیر یادگیری دوره هایی را که فراگیران برای شغل فعلی و فرصت های آینده خود بیشترین استفاده را می کنند را به نمایش می گذارد. بیش از 250000 متخصص فناوری اطلاعات در طول سال گذشته این دوره ها را گذرانده اند. امروز هماهنگ شوید تا سفر مهارت‌سازی خود را شروع کنید.

آموزش تفکر استراتژیک ، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری 10 دوره از محبوب ترین دوره ها در بین متخصصان فناوری اطلاعات ، است.

این مسیر یادگیری دوره هایی را که فراگیران برای شغل فعلی و فرصت های آینده خود بیشترین استفاده را می کنند را به نمایش می گذارد. بیش از یک میلیون حرفه ای که به دنبال شغل جدید هستند در طول سال گذشته این دوره ها را گذرانده اند. امروز هماهنگ شوید تا سفر مهارت‌سازی خود را شروع کنید.

آموزش تفکر استراتژیک ، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری 10 دوره پرطرفدار در میان جویندگان کار ، است.

این مسیر یادگیری دوره هایی را که فراگیران برای شغل فعلی و فرصت های آینده خود بیشترین استفاده را می کنند را به نمایش می گذارد. در طول سال گذشته بیش از 700000 متخصص فروش این دوره ها را گذرانده اند. امروز هماهنگ شوید تا سفر مهارت‌سازی خود را شروع کنید.

آموزش تفکر استراتژیک ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری 10 دوره از محبوب ترین دوره ها در بین حرفه ای های فروش ، است.

این مسیر یادگیری دوره هایی را که فراگیران برای شغل فعلی و فرصت های آینده خود بیشترین استفاده را می کنند را به نمایش می گذارد. بیش از پنج میلیون متخصص در طول سال گذشته این دوره ها را گذرانده اند. امروز هماهنگ شوید تا سفر مهارت‌سازی خود را شروع کنید.

آموزش تفکر استراتژیک ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری 20 دوره از محبوب ترین دوره ها در بین همه حرفه ای ها ، است.

نوع محتواها
13 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
فارسی (ترجمه ماشین) و انگلیسی
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد