انتشار: Jan 2019
Logo

آموزش مهارت های شغلی فنی: ارتباطات فنی موثر

مهارت های شغلی فنی: ارتباطات فنی موثر
مدرس Annyce Davis
انتشار 2019/01/24
مدت زمان 1h
سطح مبتدی
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش مهارت های شغلی فنی: ارتباطات فنی موثر

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Tech Career Skills: Effective Technical Communication در 7 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

یاد بگیرید که یک رهبر فناوری شوید که دیگران مایلند از آن پیروی کنند. خود را به عنوان یک رهبر توسعه دهید تا مسئولیت های چالش برانگیز رهبری را بر عهده بگیرید: ایجاد و اجرای چشم انداز استراتژیک خود، اجرای بر خلاف آن چشم انداز، و مهار قدرتمندترین مزیت رقابتی خود: افرادتان.

آموزش مهارت های شغلی فنی: ارتباطات فنی موثر ، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری به عنوان یک رهبر فنی پیشرفت کنید ، است.

Card image
شامل 8 دوره آموزشی به مدت 7 ساعت

با یادگیری نحوه برقراری ارتباط موثر، معتبر و مستقیم با تیم های خود، به مهارت های ارتباطی خود به عنوان یک مدیر فناوری اعتماد بیشتری کنید.

آموزش مهارت های شغلی فنی: ارتباطات فنی موثر ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری مهارت های ارتباطی خود را به عنوان یک مدیر فنی ارتقا دهید ، است.

با یادگیری نحوه برقراری ارتباط موثر، واقعی و مستقیم، به مهارت های ارتباطی خود به عنوان یک توسعه دهنده اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنید.

آموزش مهارت های شغلی فنی: ارتباطات فنی موثر ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری مهارت های ارتباطی فنی خود را بهبود بخشید ، است.

آیا شما توسعه دهندگان را مدیریت می کنید؟ آیا شما یک توسعه دهنده هستید که می خواهید به مدیریت بپرید؟ رهبری مهندسی به ترکیبی از چشم انداز و استراتژی، دانش فنی و مهمتر از همه، مهارت های افراد نیاز دارد. بهترین روش ها را برای رسیدن به مرحله بعدی در حرفه خود بیاموزید و چگونه تیم های مهندسی خود را برای موفقیت رهبری کنید.

آموزش مهارت های شغلی فنی: ارتباطات فنی موثر ، ایستگاه شماره 3 در مسیر یادگیری مدیریت و توسعه دهندگان پیشرو ، است.

Card image
شامل 11 دوره آموزشی به مدت 12 ساعت

آیا شما یک توسعه دهنده هستید یا به تازگی سفر را شروع کرده اید؟ بیاموزید که چگونه شغل خود را داشته باشید و در شغل موفق باشید. روی رزومه خود کار کنید، در مصاحبه شرکت کنید و مهارت های حرفه ای مهمی را بیاموزید تا در حرفه خود موفق شوید.

آموزش مهارت های شغلی فنی: ارتباطات فنی موثر ، ایستگاه شماره 4 در مسیر یادگیری مدیریت حرفه خود به عنوان یک توسعه دهنده ، است.

به دنبال شروع حرفه خود در توسعه نرم افزار هستید؟ در این مسیر یادگیری، دانش پایه ای را جمع آوری کنید - از نکاتی برای رزومه فنی خود تا استراتژی هایی برای تکان دادن نمایه LinkedIn خود - برای شروع سفر حرفه ای خود در توسعه نرم افزار.

آموزش مهارت های شغلی فنی: ارتباطات فنی موثر ، ایستگاه شماره 5 در مسیر یادگیری شروع حرفه خود در فناوری: توسعه نرم افزار ، است.

به دنبال موفقیت در حرفه توسعه نرم افزار خود هستید؟ در این مسیر یادگیری، مهارت های ارتباطی فنی و بهترین شیوه های مرور کد را بیاموزید تا به شما کمک کند در سفر حرفه ای خود موفق شوید.

آموزش مهارت های شغلی فنی: ارتباطات فنی موثر ، ایستگاه شماره 6 در مسیر یادگیری موفقیت در حرفه فنی: توسعه نرم افزار ، است.