انتشار: Aug 2016
بروزرسانی: Feb 2021
Logo

آموزش برندسازی پیشرفته

برندسازی پیشرفته
مدرس Brad Batesole
انتشار 2016/08/26
به‌روز‌رسانی 2021/02/11
مدت زمان 1h 6m
سطح پیشرفته
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش برندسازی پیشرفته

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Advanced Branding در 4 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

مهم نیست که محصول یک شرکت چقدر نوآورانه است، بازاریابان برای ارائه محصول در مقابل مشتریان بالقوه مناسب ضروری هستند. دانش لازم را برای تبدیل شدن به یک متخصص بازاریابی ایجاد کنید و با دانش کامل از بهترین شیوه ها و استراتژی ها برای ورود به دنیایی هیجان انگیز و سریع آماده شوید.

آموزش برندسازی پیشرفته ، ایستگاه شماره 4 در مسیر یادگیری یک متخصص بازاریابی شوید ، است.

Card image
شامل 14 دوره آموزشی به مدت 15 ساعت

مدیران بازاریابی آنلاین نقش مهمی در توسعه و اجرای استراتژی بازاریابی دیجیتال سازمان دارند. مهارت های حیاتی و دانش تاکتیکی را بیاموزید تا شروع به توسعه و اجرای استراتژی کنید که می تواند به ارتقاء سازمان شما به سطح بعدی کمک کند.

آموزش برندسازی پیشرفته ، ایستگاه شماره 4 در مسیر یادگیری مدیر بازاریابی آنلاین شوید ، است.

Card image
شامل 11 دوره آموزشی به مدت 19 ساعت

متخصصان روابط عمومی (PR) ارتباط بین سازمان ها، رسانه های خبری و مردم هستند. آنها نقش مهمی در کمک به شکل‌دهی درک عمومی و برقراری ارتباط با برند یک شرکت دارند. مهارت های ضروری برای تبدیل شدن به یک متخصص روابط عمومی موثر را بیاموزید.

آموزش برندسازی پیشرفته ، ایستگاه شماره 8 در مسیر یادگیری کارشناس روابط عمومی شوید ، است.

Card image
شامل 10 دوره آموزشی به مدت 10 ساعت

رسانه های اجتماعی به بخش مهمی از نحوه تعامل بیشتر سازمان های موفق با مشتریان بالقوه تبدیل شده اند. در نتیجه، متخصصان تبلیغات رسانه های اجتماعی به بخش بسیار حیاتی یک بخش بازاریابی تبدیل شده اند. مهارت های لازم برای تبدیل شدن به یک متخصص در این زمینه هیجان انگیز را به دست آورید.

آموزش برندسازی پیشرفته ، ایستگاه شماره 15 در مسیر یادگیری یک متخصص تبلیغات رسانه های اجتماعی شوید ، است.

نوع محتواها
26 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
انگلیسی و فارسی (ترجمه ماشین)
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد