انتشار: Dec 2015
بروزرسانی: Oct 2020
Logo

آموزش ایجاد برند شخصی شما

ایجاد برند شخصی شما
مدرس Lida Citroën
انتشار 2015/12/22
به‌روز‌رسانی 2020/10/23
مدت زمان 33m 23s
سطح متوسط
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش ایجاد برند شخصی شما

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Creating Your Personal Brand در 2 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

رهبران فکری از بقیه در حوزه کاری خود متمایز هستند - آنها مزیت خود را ایجاد می کنند تا سریعتر در حرفه خود پیشرفت کنند، تجارت بیشتری جذب کنند، ثروت بیشتری بسازند و پیام خود را منتشر کنند. بیاموزید که چگونه آنچه را که می‌دانید، کاری که انجام می‌دهید، و چه کسی هستید، به اشتراک بگذارید و آن را به طور گسترده‌تر و مؤثرتر به اشتراک بگذارید تا به عنوان یک متخصص در صنعت خود شناخته شوید.

آموزش ایجاد برند شخصی شما ، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری یک رهبر فکری شوید ، است.

Card image
شامل 8 دوره آموزشی به مدت 6 ساعت

انتقال از خدمت سربازی به استخدام غیرنظامی می تواند یک فرآیند چالش برانگیز و پر از عدم اطمینان باشد. مهارت های لازم برای تصور یک شغل جدید، ترسیم یک برنامه انتقال، تبدیل تجربه، شبکه سازی به فرصت، و برتری در نقش جدید خود را به دست آورید. اگر جانباز هستید، با مراجعه به <a href="www.linkedin.com/military" target="_blank">www.linkedin.com/military</a> از یک سال دسترسی رایگان به آموزش لینکدین استفاده کنید.

آموزش ایجاد برند شخصی شما ، ایستگاه شماره 13 در مسیر یادگیری انتقال از استخدام نظامی به غیرنظامی ، است.

نوع محتواها
13 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
انگلیسی و فارسی-ماشین
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد