انتشار: May 2019
Logo

آموزش مبانی تحلیل کسب و کار

مبانی تحلیل کسب و کار
مدرس Greta Blash
انتشار 2019/05/29
مدت زمان 1h 25m
سطح مبتدی
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش مبانی تحلیل کسب و کار

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Business Analysis Foundations در 3 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

در این مسیر یادگیری، می توانید تمام مهارت های جمع آوری، مستندسازی و تجزیه و تحلیل نیازها و الزامات کسب و کار را بیاموزید و به یک تحلیلگر موفق کسب و کار تبدیل شوید.

آموزش مبانی تحلیل کسب و کار ، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری یک تحلیلگر کسب و کار شوید ، است.

Card image
شامل 17 دوره آموزشی به مدت 23 ساعت

همکاران عملیات تجاری در سازمان ها برای جمع آوری داده ها و بینش ها و ارزیابی طرح های تجاری داخلی کار می کنند. مهارت های کمی و تحلیلی مورد نیاز برای ترکیب برنامه ریزی استراتژیک، تجزیه و تحلیل مالی و تصمیم گیری با تجزیه و تحلیل داده ها و بینش های عمیق را ایجاد کنید.

آموزش مبانی تحلیل کسب و کار ، ایستگاه شماره 4 در مسیر یادگیری یک همکار عملیات تجاری شوید ، است.

Card image
شامل 12 دوره آموزشی به مدت 17 ساعت

امروزه اکثر متخصصان از تجزیه و تحلیل کسب و کار برای اتخاذ تصمیمات کلیدی برای دستیابی به اهداف تجاری استفاده می کنند. وظایف و فعالیت های لازم را بیاموزید تا بتوانید با استفاده از تحلیل کسب و کار به سازمان خود در رسیدن به اهداف خود کمک کنید.

آموزش مبانی تحلیل کسب و کار ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری مهارت های تجزیه و تحلیل کسب و کار خود را بهبود بخشید ، است.