انتشار: Jan 2016
بروزرسانی: Mar 2016
Logo

آموزش Excel 2016: فرمول ها و توابع پیشرفته

Excel 2016: فرمول ها و توابع پیشرفته
مدرس Dennis Taylor
انتشار 2016/01/28
به‌روز‌رسانی 2016/03/01
مدت زمان 6h 18m
سطح پیشرفته
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش Excel 2016: فرمول ها و توابع پیشرفته

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Excel 2016: Advanced Formulas and Functions در 1 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

با گسترش استفاده از ویژگی های همه کاره در مایکروسافت اکسل، مهارت های تعداد خود را افزایش دهید و تخصص صفحه گسترده خود را بهبود بخشید. بیاموزید که چگونه با این ابزار ضروری کسب و کار هوشمندانه کار کنید. در کار با فرمول ها، نمودارها، PivotTables و موارد دیگر مسلط شوید.

آموزش Excel 2016: فرمول ها و توابع پیشرفته ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری مهارت های مایکروسافت اکسل خود را بهبود بخشید ، است.

نوع محتواها
79 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
انگلیسی و فارسی (ترجمه ماشین)
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد