انتشار: Aug 2016
Logo

آموزش Excel 2016: مدیریت و تجزیه و تحلیل داده ها

Excel 2016: مدیریت و تجزیه و تحلیل داده ها
مدرس Dennis Taylor
انتشار 2016/08/01
مدت زمان 3h
سطح متوسط
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش Excel 2016: مدیریت و تجزیه و تحلیل داده ها

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Excel 2016: Managing and Analyzing Data در 2 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

چه در IT کار می‌کنید یا به سادگی علاقه‌مند به ورود به حوزه هیجان‌انگیز هستید، این مسیر یادگیری شما را در توسعه حرفه‌ای در علم داده پشتیبانی می‌کند. در مورد مراحل اساسی کار علم داده، از مهندسی آمار و سیستم گرفته تا داده کاوی و یادگیری ماشین بیاموزید.

آموزش Excel 2016: مدیریت و تجزیه و تحلیل داده ها ، ایستگاه شماره 11 در مسیر یادگیری دانشمند داده شوید ، است.

Card image
شامل 12 دوره آموزشی به مدت 20 ساعت

با فراگیر شدن استراتژی‌های داده در تمام بخش‌های تجاری و سازمانی، اکسل به عنوان یک ابزار پل برای دانشمندان غیرداده‌ای که کارهای بیشتری را با داده‌ها انجام می‌دهند، محبوب‌تر خواهد شد. این مسیر یادگیری نقطه ورود عالی به دنیای پروژه ها و مهارت های داده محور است.

آموزش Excel 2016: مدیریت و تجزیه و تحلیل داده ها ، ایستگاه شماره 4 در مسیر یادگیری استاد اکسل برای علوم داده ، است.

Card image
شامل 8 دوره آموزشی به مدت 13 ساعت