انتشار: Sep 2016
Logo

آموزش مبانی علم داده: داده کاوی

مبانی علم داده: داده کاوی
مدرس Barton Poulson
انتشار 2016/09/06
مدت زمان 4h 40m
سطح مبتدی
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه فعالسازی لینک دانلود کلیک کنید

لینک‌های آماده دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش Data Science Foundations: Data Mining

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Data Science Foundations: Data Mining در 2 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

چه در IT کار می‌کنید یا به سادگی علاقه‌مند به ورود به حوزه هیجان‌انگیز هستید، این مسیر یادگیری شما را در توسعه حرفه‌ای در علم داده پشتیبانی می‌کند. در مورد مراحل اساسی کار علم داده، از مهندسی آمار و سیستم گرفته تا داده کاوی و یادگیری ماشین بیاموزید.

آموزش مبانی علم داده: داده کاوی، ایستگاه شماره 9 در مسیر یادگیری دانشمند داده شوید، است.

Card image
شامل 12 دوره آموزشی به مدت 20 ساعت

پس از ایجاد مهارت های عمومی مورد نیاز برای کار با پروژه های علم داده، آماده هستید تا مجموعه مهارت های خود را ارتقا دهید. توسعه شایستگی در زمینه ضروری آمار و همچنین دانش جامع داده کاوی، حاکمیت داده و اطلاعات، داده های باز و بلاک چین.

آموزش مبانی علم داده: داده کاوی، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری در علم داده پیشرفت کنید، است.

Card image
شامل 8 دوره آموزشی به مدت 14 ساعت