انتشار: Feb 2017
بروزرسانی: Oct 2021
Logo

آموزش شروع کار با فناوری: مانند یک مهندس فکر کنید

شروع کار با فناوری: مانند یک مهندس فکر کنید
مدرس Kathryn Hodge
انتشار 2017/02/24
به‌روز‌رسانی 2021/10/29
مدت زمان 20m 55s
سطح مبتدی
فایل تمرینی ندارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش شروع کار با فناوری: مانند یک مهندس فکر کنید

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Getting Started with Technology: Think Like an Engineer در 1 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

به دنبال شروع حرفه خود در توسعه نرم افزار هستید؟ در این مسیر یادگیری، دانش پایه را جمع آوری کنید - از نکاتی برای رزومه فنی خود تا استراتژی هایی برای تکان دادن پروفایل LinkedIn خود - برای شروع سفر حرفه ای خود در توسعه نرم افزار.

آموزش شروع کار با فناوری: مانند یک مهندس فکر کنید ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری شروع حرفه خود در فناوری: توسعه نرم افزار ، است.