انتشار: Apr 2020
Logo

آموزش نوشتن رزومه فنی

نوشتن رزومه فنی
مدرس Emma Bostian
انتشار 2020/04/15
مدت زمان 55m 28s
سطح متوسط
فایل تمرینی ندارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش نوشتن رزومه فنی

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Writing a Tech Resume در 3 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

آیا شما یک توسعه دهنده هستید یا به تازگی سفر را شروع کرده اید؟ بیاموزید که چگونه شغل خود را داشته باشید و در شغل موفق باشید. روی رزومه خود کار کنید، در مصاحبه شرکت کنید و مهارت های حرفه ای مهمی را بیاموزید تا در حرفه خود موفق شوید.

آموزش نوشتن رزومه فنی ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری مدیریت حرفه خود به عنوان یک توسعه دهنده ، است.

به دنبال پیشرفت شغلی خود در DevOps هستید؟ در این مسیر یادگیری، دانش پایه را جمع آوری کنید - از مهارت های غیر فنی گرفته تا استراتژی های مسیر شغلی - تا به سفر حرفه ای خود در DevOps ادامه دهید.

آموزش نوشتن رزومه فنی ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری شروع حرفه خود در فناوری: DevOps ، است.

Card image
شامل 5 دوره آموزشی به مدت 4 ساعت

به دنبال شروع حرفه خود در توسعه نرم افزار هستید؟ در این مسیر یادگیری، دانش پایه ای را جمع آوری کنید - از نکاتی برای رزومه فنی خود تا استراتژی هایی برای تکان دادن نمایه LinkedIn خود - برای شروع سفر حرفه ای خود در توسعه نرم افزار.

آموزش نوشتن رزومه فنی ، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری شروع حرفه خود در فناوری: توسعه نرم افزار ، است.