انتشار: Sep 2017
Logo

آموزش مبانی اینترنت اشیا: استانداردها و اکوسیستم ها (2017)

مبانی اینترنت اشیا: استانداردها و اکوسیستم ها (2017)
مدرس Zahraa Khalil
انتشار 2017/09/13
مدت زمان 1h 34m
سطح متوسط
فایل تمرینی ندارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه فعالسازی لینک دانلود کلیک کنید

لینک‌های آماده دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش IoT Foundations: Standards and Ecosystems (2017)

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش IoT Foundations: Standards and Ecosystems (2017) در 2 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

رهبران فناوری باید با فناوری هایی آشنا باشند که تحول دیجیتالی آنها را هدایت می کند. این مسیر یادگیری، این فناوری‌ها را به کسانی که مسئولیت هدایت استراتژی فناوری آن‌ها را بر عهده دارند، معرفی می‌کند. موضوعات شامل محاسبات ابری، کلان داده و علم داده، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی، بلاک چین، اینترنت اشیا، مدیریت پروژه نرم افزاری و سیاست های امنیتی است. همچنین <span style="text-decoration: underline;"><a href="https://www.linkedin.com/learning/paths/digital-transformation-for-leaders">تحول دیجیتالی برای رهبران ما را نیز کاوش کنید. a></span> و <span style="text-decoration: underline;"><a href="https://www.linkedin.com/learning/paths/digital-transformation-in-practice">تحول دیجیتال در مسیرهای یادگیری تمرین</a></span>.

آموزش مبانی اینترنت اشیا: استانداردها و اکوسیستم ها (2017)، ایستگاه شماره 22 در مسیر یادگیری تحول دیجیتال برای رهبران فناوری، است.

Card image
شامل 15 دوره آموزشی به مدت 19 ساعت

فناوری دیجیتال کسب و کار را در سراسر جهان متحول می کند. در این مسیر یادگیری، نیروهای دگرگون کننده و تکنولوژیکی در کار و راه های استفاده از آنها برای موفقیت بلندمدت سازمان خود را بررسی کنید. به علاوه، نحوه استفاده از تفکر طراحی و سایر شیوه های چابک را برای نوآوری کشف کنید.

آموزش مبانی اینترنت اشیا: استانداردها و اکوسیستم ها (2017)، ایستگاه شماره 20 در مسیر یادگیری استاد تحول دیجیتال، است.

Card image
شامل 32 دوره آموزشی به مدت 39 ساعت
نوع محتواها
29 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
انگلیسی و فارسی (ترجمه ماشین)
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
ندارد
اشتراک گذاری