انتشار: Feb 2020
Logo

آموزش خدمات وب آمازون (AWS) برای توسعه دهندگان

آموزش خدمات وب آمازون (AWS) برای توسعه دهندگان
مدرس Bear Cahill
انتشار 2020/02/20
مدت زمان 1h 31m
سطح مبتدی
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش آموزش خدمات وب آمازون (AWS) برای توسعه دهندگان

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Learning Amazon Web Services (AWS) for Developers در 2 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

رایانش ابری بر همه مشاغل تأثیر می گذارد و آگاهی از فرصت های مرتبط با این حوزه در حال ظهور بسیار مهم است. از پشتیبان‌گیری و ذخیره‌سازی گرفته تا PAAS، SAAS، میکروسرویس‌ها و سرویس‌های وب، دانش و مهارت‌های ضروری مورد نیاز برای یک حرفه در توسعه ابری را دریافت کنید.

آموزش آموزش خدمات وب آمازون (AWS) برای توسعه دهندگان ، ایستگاه شماره 5 در مسیر یادگیری یک توسعه دهنده ابر شوید ، است.

Card image
شامل 6 دوره آموزشی به مدت 10 ساعت

با تسلط بر مهارت های توسعه AWS، امنیت، استقرار، بازسازی، و نظارت و عیب یابی، برای آزمون گواهینامه AWS Certified Developer - Associate آماده شوید.

آموزش آموزش خدمات وب آمازون (AWS) برای توسعه دهندگان ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری برای آزمون AWS Certified Developer - Associate (DVA-C01) آماده شوید ، است.