انتشار: Sep 2018
Logo

آموزش یادگیری محاسبات ابری: ذخیره سازی ابری

یادگیری محاسبات ابری: ذخیره سازی ابری
مدرس David Linthicum
انتشار 2018/09/03
مدت زمان 1h 22m
سطح مبتدی
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش یادگیری محاسبات ابری: ذخیره سازی ابری

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Learning Cloud Computing: Cloud Storage در 1 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

درک عمیق‌تری از محاسبات ابری به دست آورید: مزایا، خدمات، گزینه‌ها و پلتفرم‌های برتر. درباره ایمن سازی برنامه های خود در فضای ابری، گزینه های ذخیره سازی موجود و گواهینامه هایی که می توانند حرفه شما را در رایانش ابری پیشرفت دهند، بیاموزید.

آموزش یادگیری محاسبات ابری: ذخیره سازی ابری ، ایستگاه شماره 5 در مسیر یادگیری درک اصول ابری ، است.

Card image
شامل 10 دوره آموزشی به مدت 13 ساعت