انتشار: Nov 2018
Logo

آموزش مبانی برنامه نویسی: الگوریتم ها

مبانی برنامه نویسی: الگوریتم ها
مدرس Joe Marini
انتشار 2018/11/08
مدت زمان 1h 45m
سطح مبتدی
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش مبانی برنامه نویسی: الگوریتم ها

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Programming Foundations: Algorithms در 5 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

بیش از 50 درصد وب با استفاده از PHP ساخته شده است. PHP برای شروع آسان و در عین حال از نظر عملکرد قدرتمند، توسط افراد، استارت آپ ها و شرکت های در مقیاس سازمانی مانند فیس بوک برای ساخت وب سایت استفاده می شود. مهارت های کار با هر دو فن آوری مشتری و سمت سرور را به عنوان یک توسعه دهنده PHP بدست آورید. <i>این مسیر به دانش اولیه HTML، CSS، جاوا اسکریپت، و Git نیاز دارد که در مسیر یادگیری توسعه‌دهنده وب ما پوشش داده شده است.</i>

آموزش مبانی برنامه نویسی: الگوریتم ها ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری یک توسعه دهنده PHP شوید ، است.

Card image
شامل 12 دوره آموزشی به مدت 40 ساعت

امروزه تقاضای برنامه نویسان بیشتر از قبل شده است. مهارت‌ها و ابزارهای ضروری را برای تبدیل شدن به یک مهندس نرم‌افزار موفق به‌دست آورید و مفاهیم و شیوه‌های اساسی را که برای کار کدنویسی حیاتی هستند، بیاموزید - مهم نیست چه زبانی را انتخاب می‌کنید.

آموزش مبانی برنامه نویسی: الگوریتم ها ، ایستگاه شماره 5 در مسیر یادگیری برنامه نویس شوید: بنیادها ، است.

Card image
شامل 13 دوره آموزشی به مدت 24 ساعت

پایتون یک زبان برنامه نویسی پرتقاضا است که می تواند به شما در باز کردن قفل شغلی با درآمد بهتر کمک کند. چه یک برنامه نویس جدید باشید که به دنبال تغییر شغل هستید یا یک برنامه نویس باتجربه که به دنبال گسترش تناسب خود در بازار کار چالش برانگیز است، این مسیر مهارت های اساسی برای کدنویسی در پایتون را در اختیار شما قرار می دهد.

آموزش مبانی برنامه نویسی: الگوریتم ها ، ایستگاه شماره 9 در مسیر یادگیری یک توسعه دهنده پایتون شوید ، است.

Card image
شامل 9 دوره آموزشی به مدت 19 ساعت

پایتون یکی از پرتقاضاترین زبان های برنامه نویسی است. چه یک برنامه نویس جدید باشید که به دنبال تغییر شغل هستید یا یک برنامه نویس باتجربه که به دنبال گسترش تناسب خود در یک بازار کار چالش برانگیز است، این مسیر مهارت های اساسی برای کدنویسی در پایتون را در اختیار شما قرار می دهد.

آموزش مبانی برنامه نویسی: الگوریتم ها ، ایستگاه شماره 6 در مسیر یادگیری شروع کار با پایتون ، است.

Card image
شامل 7 دوره آموزشی به مدت 15 ساعت

این مسیر یادگیری دوره هایی را که فراگیران برای شغل فعلی و فرصت های آینده خود بیشترین استفاده را می کنند را به نمایش می گذارد. بیش از 700000 متخصص مهندسی در طول سال گذشته این دوره ها را گذرانده اند. امروز هماهنگ شوید تا سفر مهارت‌سازی خود را شروع کنید.

آموزش مبانی برنامه نویسی: الگوریتم ها ، ایستگاه شماره 13 در مسیر یادگیری 10 دوره محبوب در بین حرفه ای های مهندسی ، است.

نوع محتواها
28 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
انگلیسی و فارسی-ماشین
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد