انتشار: Jan 2020
Logo

آموزش مبانی بازاریابی رسانه های اجتماعی

مبانی بازاریابی رسانه های اجتماعی
مدرس Brian Honigman
انتشار 2020/01/13
مدت زمان 52m 28s
سطح مبتدی
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه فعالسازی لینک دانلود کلیک کنید

لینک‌های آماده دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش Social Media Marketing Foundations

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Social Media Marketing Foundations در 7 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

از مهارت های تحلیلی و تاکتیکی خود برای کمک به رشد و توسعه فرصت های جدید برای مشاغل به عنوان متخصص بازاریابی دیجیتال استفاده کنید. از برنامه های بازاریابی و استراتژی محتوا گرفته تا SEO و تجزیه و تحلیل، این مسیر شما را از طریق بهترین شیوه ها و اصول بازاریابی دیجیتال راهنمایی می کند.

آموزش مبانی بازاریابی رسانه های اجتماعی، ایستگاه شماره 8 در مسیر یادگیری یک متخصص دیجیتال مارکتینگ شوید، است.

Card image
شامل 11 دوره آموزشی به مدت 19 ساعت

هماهنگ کننده بازاریابی به بخش بازاریابی کمک می کند تا به خوبی کار کند. هماهنگ کننده های بازاریابی موفق جزئیات گرا و سازماندهی شده اند. مهارت های لازم برای پیشرفت در این شغل پر سرعت، از طراحی گرفته تا تحقیقات بازار و بازاریابی دیجیتال را بیاموزید. این مسیر مستلزم دانش اولیه مهارت‌های ارتباطی اداری و حرفه‌ای است، همانطور که در مسیر یادگیری حرفه‌ای اداری شوید.

آموزش مبانی بازاریابی رسانه های اجتماعی، ایستگاه شماره 6 در مسیر یادگیری یک هماهنگ کننده بازاریابی شوید، است.

Card image
شامل 9 دوره آموزشی به مدت 13 ساعت

مدیران بازاریابی آنلاین نقش مهمی در توسعه و اجرای استراتژی بازاریابی دیجیتال سازمان دارند. مهارت های حیاتی و دانش تاکتیکی را بیاموزید تا شروع به توسعه و اجرای استراتژی کنید که می تواند به ارتقاء سازمان شما به سطح بعدی کمک کند.

آموزش مبانی بازاریابی رسانه های اجتماعی، ایستگاه شماره 7 در مسیر یادگیری مدیر بازاریابی آنلاین شوید، است.

Card image
شامل 11 دوره آموزشی به مدت 19 ساعت

رسانه های اجتماعی به بخش مهمی از نحوه تعامل بیشتر سازمان های موفق با مشتریان بالقوه تبدیل شده اند. در نتیجه، متخصصان تبلیغات رسانه های اجتماعی به بخش بسیار حیاتی یک بخش بازاریابی تبدیل شده اند. مهارت های لازم برای تبدیل شدن به یک متخصص در این زمینه هیجان انگیز را به دست آورید.

آموزش مبانی بازاریابی رسانه های اجتماعی، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری یک متخصص تبلیغات رسانه های اجتماعی شوید، است.

بازاریابان رسانه های اجتماعی ارتباط مستقیم سازمان با مصرف کننده هستند. رسانه های اجتماعی با اجازه دادن به کسب و کارها برای تعامل واقعی با مشتریان خود، بازاریابی را به طرز چشمگیری تغییر داده اند. در این مسیر یادگیری، نحوه استفاده از رسانه های اجتماعی را در استراتژی بازاریابی کلی خود بیاموزید و بهترین روش ها را برای کمک به شما در ارتباط موفقیت آمیز با مصرف کنندگان بیاموزید.

آموزش مبانی بازاریابی رسانه های اجتماعی، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری یک بازاریاب رسانه های اجتماعی شوید، است.

یاد بگیرید که چگونه از محتوا و تکنیک های بازاریابی دیجیتال موثر برای حمایت از اهداف خود و به حداکثر رساندن بازده دلارهای بازاریابی خود استفاده کنید. درباره اصول و روش‌های نمایش، تبلیغ و فروش محصولات یا خدمات، از جمله استراتژی‌ها و تاکتیک‌های بازاریابی بیاموزید.

آموزش مبانی بازاریابی رسانه های اجتماعی، ایستگاه شماره 7 در مسیر یادگیری مهارت های بازاریابی خود را توسعه دهید، است.

بازاریابی دیجیتال به طور چشمگیری نحوه ارتباط سازمان ها با مشتریان خود را تغییر داده است. در این مسیر یادگیری جامع، دانش عمیقی در مورد نحوه عملکرد بازاریابی رسانه های اجتماعی و سئو کسب کنید، استفاده از ابزارها و تکنیک های مناسب را بیاموزید و بهترین شیوه ها را در این زمینه کشف کنید.

آموزش مبانی بازاریابی رسانه های اجتماعی، ایستگاه شماره 11 در مسیر یادگیری کارشناسی ارشد دیجیتال مارکتینگ، است.

Card image
شامل 18 دوره آموزشی به مدت 24 ساعت