انتشار: Apr 2020
بروزرسانی: Feb 2024
Logo

آموزش مهارت های غیر فنی دانشمندان داده موثر

مدرس Keith McCormick
انتشار 2020/04/03
به‌روز‌رسانی 2024/02/27
مدت زمان 50m 14s
سطح مبتدی
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش مهارت های غیر فنی دانشمندان داده موثر

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش The Non-Technical Skills of Effective Data Scientists در 5 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

با یادگیری نحوه برقراری ارتباط مؤثر، معتبر و مستقیم با تیم‌های خود، به مهارت‌های ارتباطی خود به‌عنوان مدیر فناوری اطمینان بیشتری پیدا کنید.

آموزش مهارت های غیر فنی دانشمندان داده موثر ، ایستگاه شماره 5 در مسیر یادگیری مهارت های ارتباطی خود را به عنوان یک مدیر فنی ارتقا دهید ، است.

یک درک مفهومی از هوش تجاری (BI) و تجزیه و تحلیل ایجاد کنید و مهارت های عملی و مبتنی بر ابزار را به دست آورید. این مسیر یادگیری همه چیز را از Microsoft Power BI و IBM Crystal Reports گرفته تا Looker، Tableau و Google Analytics را پوشش می‌دهد.

آموزش مهارت های غیر فنی دانشمندان داده موثر ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری یک متخصص هوش تجاری شوید ، است.

Card image
شامل 12 دوره آموزشی به مدت 24 ساعت

تحلیلگران داده ها اطلاعات را با استفاده از ابزارهای تجزیه و تحلیل داده ها بررسی می کنند و به تیم های خود کمک می کنند تا بینش ها و استراتژی های تجاری را توسعه دهند. شما به مهارت هایی در ریاضیات، آمار، ارتباطات و کار با ابزارهای طراحی شده برای تجزیه و تحلیل داده ها و تجسم داده ها نیاز دارید. این حرفه پر تقاضا را کاوش کنید.

آموزش مهارت های غیر فنی دانشمندان داده موثر ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری یک تحلیلگر داده شوید ، است.

Card image
شامل 13 دوره آموزشی به مدت 40 ساعت

چه در IT کار می کنید و چه به سادگی علاقه مند به ورود به حوزه هیجان انگیز هستید، این مسیر یادگیری شما را در توسعه حرفه ای در علم داده پشتیبانی می کند. در مورد مراحل اساسی کار علم داده، از مهندسی آمار و سیستم گرفته تا داده کاوی و یادگیری ماشین بیاموزید.

آموزش مهارت های غیر فنی دانشمندان داده موثر ، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری دانشمند داده شوید ، است.

Card image
شامل 12 دوره آموزشی به مدت 23 ساعت

به دنبال پیشرفت شغلی خود در علم داده هستید؟ در این مسیر یادگیری، دانش پایه را جمع آوری کنید - از مهارت های غیر فنی گرفته تا استراتژی های مسیر شغلی - تا به سفر حرفه ای خود در علم داده ادامه دهید.

آموزش مهارت های غیر فنی دانشمندان داده موثر ، ایستگاه شماره 5 در مسیر یادگیری شروع حرفه خود در فناوری: علم داده ، است.

Card image
شامل 8 دوره آموزشی به مدت 12 ساعت
محتواها
14 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
فارسی-ماشین و انگلیسی
کیفیت ویدئوها‌
720p و 1080p
فایل تمرینی‌
دارد
آزمون‌
7 سوال