انتشار: Jul 2017
Logo

آموزش مبانی بلاک چین (2017)

مبانی بلاک چین (2017)
مدرس Jonathan Reichental
انتشار 2017/07/14
مدت زمان 57m 13s
سطح مبتدی
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش مبانی بلاک چین (2017)

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Blockchain Basics (2017) در 4 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

تقاضا برای مهارت‌های بلاک چین به شدت افزایش یافته است زیرا شرکت‌ها تقریباً در تمام صنایع در سراسر جهان عجله دارند تا مطمئن شوند فرصت‌ها را از دست نمی‌دهند یا توسط رقبایانی که از این فناوری اعتماد دیجیتال و غیرمتمرکز برای نیازهای خود استفاده می‌کنند، دور نمی‌شوند. مخصوصاً برای کسانی که در صنعت فناوری اطلاعات هستند، درک کامل نحوه عملکرد بلاک چین و مهارت های کلیدی توسعه می تواند شما را در مسیر توسعه شغلی جدیدی قرار دهد.

آموزش مبانی بلاک چین (2017) ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری مهارت های خود را در بلاک چین ارتقا دهید ، است.

رهبران فناوری باید با فناوری هایی آشنا باشند که تحول دیجیتالی آنها را هدایت می کند. این مسیر یادگیری، این فناوری‌ها را به کسانی که مسئولیت هدایت استراتژی فناوری آن‌ها را بر عهده دارند، معرفی می‌کند. موضوعات شامل محاسبات ابری، کلان داده و علم داده، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی، بلاک چین، اینترنت اشیا، مدیریت پروژه نرم افزاری و سیاست های امنیتی است. همچنین <span style="text-decoration: underline;"><a href="https://www.linkedin.com/learning/paths/digital-transformation-for-leaders">تحول دیجیتالی برای رهبران ما را نیز کاوش کنید. a></span> و <span style="text-decoration: underline;"><a href="https://www.linkedin.com/learning/paths/digital-transformation-in-practice">تحول دیجیتال در مسیرهای یادگیری تمرین</a></span>.

آموزش مبانی بلاک چین (2017) ، ایستگاه شماره 16 در مسیر یادگیری تحول دیجیتال برای رهبران فناوری ، است.

Card image
شامل 15 دوره آموزشی به مدت 19 ساعت

پس از ایجاد مهارت های عمومی مورد نیاز برای کار با پروژه های علم داده، آماده هستید تا مجموعه مهارت های خود را ارتقا دهید. توسعه شایستگی در زمینه ضروری آمار و همچنین دانش جامع داده کاوی، حاکمیت داده و اطلاعات، داده های باز و بلاک چین.

آموزش مبانی بلاک چین (2017) ، ایستگاه شماره 7 در مسیر یادگیری در علم داده پیشرفت کنید ، است.

Card image
شامل 8 دوره آموزشی به مدت 14 ساعت

فناوری دیجیتال کسب و کار را در سراسر جهان متحول می کند. در این مسیر یادگیری، نیروهای دگرگون کننده و تکنولوژیکی در کار و راه های استفاده از آنها برای موفقیت بلندمدت سازمان خود را بررسی کنید. به علاوه، نحوه استفاده از تفکر طراحی و سایر شیوه های چابک را برای نوآوری کشف کنید.

آموزش مبانی بلاک چین (2017) ، ایستگاه شماره 16 در مسیر یادگیری استاد تحول دیجیتال ، است.

Card image
شامل 32 دوره آموزشی به مدت 39 ساعت