انتشار: Mar 2018
Logo

آموزش مبانی تجزیه و تحلیل کسب و کار: تجزیه و تحلیل پیش بینی کننده، تجویزی و تجربی

مبانی تجزیه و تحلیل کسب و کار: تجزیه و تحلیل پیش بینی کننده، تجویزی و تجربی
مدرس Kumaran Ponnambalam
انتشار 2018/03/13
مدت زمان 42m 10s
سطح متوسط
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش مبانی تجزیه و تحلیل کسب و کار: تجزیه و تحلیل پیش بینی کننده، تجویزی و تجربی

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Business Analytics Foundations: Predictive, Prescriptive, and Experimental Analytics در 3 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

تجزیه و تحلیل پیش بینی یکی از غنی ترین رشته ها در حوزه علم داده است. از آنجایی که ابزارها و تکنیک‌های استفاده از داده‌ها برای پیش‌بینی نتایج آینده تکامل یافته‌اند، متخصصان کسب‌وکار و تجزیه و تحلیل داده‌ها می‌توانند از این مسیر یادگیری برای به‌روز ماندن از آخرین پیشرفت‌ها استفاده کنند.

آموزش مبانی تجزیه و تحلیل کسب و کار: تجزیه و تحلیل پیش بینی کننده، تجویزی و تجربی ، ایستگاه شماره 12 در مسیر یادگیری مهارت های خود را در تجزیه و تحلیل پیش بینی کننده ارتقا دهید ، است.

آیا در حال حاضر شغلی در کسب و کار که بر تجزیه و تحلیل متمرکز است، دارید یا دنبال می کنید؟ اگر درک خوبی از اصول آمار دارید و آماده تمرکز بر روی مفاهیم، ​​ابزارها و تکنیک های مورد نیاز خود هستید، پس این مسیر یادگیری برای شما مناسب است.

آموزش مبانی تجزیه و تحلیل کسب و کار: تجزیه و تحلیل پیش بینی کننده، تجویزی و تجربی ، ایستگاه شماره 7 در مسیر یادگیری یک متخصص تجزیه و تحلیل کسب و کار شوید ، است.

یک نمای کلی از چارچوب تجزیه و تحلیل کسب و کار دریافت کنید که برای موضوعاتی مانند چارچوب بندی مشکل، تجزیه و تحلیل ذینفعان، مشاجره داده ها، تجسم ها، آمار توصیفی، تجزیه و تحلیل اکتشافی و موارد دیگر کاربرد دارد. بیاموزید که تجزیه و تحلیل کسب و کار واقعا چگونه کار می کند - و چگونه می توانید از آن برای بهبود سازمان خود استفاده کنید.

آموزش مبانی تجزیه و تحلیل کسب و کار: تجزیه و تحلیل پیش بینی کننده، تجویزی و تجربی ، ایستگاه شماره 10 در مسیر یادگیری در تجزیه و تحلیل و تجزیه و تحلیل کسب و کار پیشرفت کنید ، است.