انتشار: Dec 2020
Logo

آموزش تجسم داده ها: داستان سرایی

تجسم داده ها: داستان سرایی
مدرس Bill Shander
انتشار 2020/12/04
مدت زمان 1h 34m
سطح متوسط
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش تجسم داده ها: داستان سرایی

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Data Visualization: Storytelling در 3 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

چه در IT کار می کنید و چه به سادگی علاقه مند به ورود به حوزه هیجان انگیز هستید، این مسیر یادگیری شما را در توسعه حرفه ای در علم داده پشتیبانی می کند. در مورد مراحل اساسی کار علم داده، از مهندسی آمار و سیستم گرفته تا داده کاوی و یادگیری ماشین بیاموزید.

آموزش تجسم داده ها: داستان سرایی ، ایستگاه شماره 14 در مسیر یادگیری دانشمند داده شوید ، است.

Card image
شامل 12 دوره آموزشی به مدت 21 ساعت

تجسم داده ها در نهایت لحظه ساخت یا شکست برای هر عملیات علم داده یا پروژه تجزیه و تحلیل تجاری است. یک پایه محکم برای نحوه تفکر در مورد تفسیر بصری و ارتباط داده ها و بینش های داده ایجاد کنید.

آموزش تجسم داده ها: داستان سرایی ، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری تبدیل شدن به یک متخصص تجسم داده ها: مفاهیم ، است.

تجسم داده‌ها همچنان یکی از پرتقاضاترین مهارت‌ها است، زیرا کسب‌وکارها و شرکت‌های مختلف به سمت داده‌محور بودن حرکت می‌کنند. این مسیر یادگیری برای کارکنان داده و تجزیه و تحلیل و متخصصان در تمام سطوح طراحی شده است که می خواهند مهارت های تفسیری و ارتباطی برتر در هنر تجسم داده ها و داستان سرایی ایجاد کنند.

آموزش تجسم داده ها: داستان سرایی ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری به مفاهیم تجسم داده ها و داستان سرایی تسلط داشته باشید ، است.

نوع محتواها
23 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
انگلیسی و فارسی-ماشین
کیفیت ویدئوها‌
720HD و 540SD
فایل تمرینی‌
دارد