انتشار: Jul 2017
Logo

آموزش عناصر اساسی تجزیه و تحلیل پیش بینی و داده کاوی

عناصر اساسی تجزیه و تحلیل پیش بینی و داده کاوی
مدرس Keith McCormick
انتشار 2017/07/10
مدت زمان 1h 28m
سطح متوسط
فایل تمرینی ندارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش عناصر اساسی تجزیه و تحلیل پیش بینی و داده کاوی

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش The Essential Elements of Predictive Analytics and Data Mining در 2 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

تجزیه و تحلیل پیش بینی یکی از غنی ترین رشته ها در حوزه علم داده است. از آنجایی که ابزارها و تکنیک‌های استفاده از داده‌ها برای پیش‌بینی نتایج آینده تکامل یافته‌اند، متخصصان کسب‌وکار و تجزیه و تحلیل داده‌ها می‌توانند از این مسیر یادگیری برای به‌روز ماندن از آخرین پیشرفت‌ها استفاده کنند.

آموزش عناصر اساسی تجزیه و تحلیل پیش بینی و داده کاوی ، ایستگاه شماره 5 در مسیر یادگیری مهارت های خود را در تجزیه و تحلیل پیش بینی کننده ارتقا دهید ، است.

مفاهیم و مهارت های مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل داده ها، از جمله آمار، پیش بینی مالی، داده کاوی، تجزیه و تحلیل پیش بینی و متاآنالیز را به طور کامل به دست آورید.

آموزش عناصر اساسی تجزیه و تحلیل پیش بینی و داده کاوی ، ایستگاه شماره 10 در مسیر یادگیری یک متخصص تجزیه و تحلیل داده ها شوید ، است.