انتشار: Aug 2018
Logo

آموزش جودی گلیکمن در مورد Pitching Yourself

جودی گلیکمن در مورد Pitching Yourself
مدرس Jodi Glickman
انتشار 2018/08/21
مدت زمان 15m 49s
سطح متوسط
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش جودی گلیکمن در مورد Pitching Yourself

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Jodi Glickman on Pitching Yourself در 1 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

ملاقات با سرمایه گذاران یک فرصت بزرگ و یک آزمون کلیدی برای کسب و کار شما است. سرمایه گذاران سوالات سختی می پرسند. پاسخ ها می توانند آینده شما را مشخص کنند. این مسیر یادگیری همه چیز در مورد آماده سازی، طراحی و ارائه یک زمین محکم است که باعث می شود مردم بخواهند در شرکت شما سرمایه گذاری کنند.

آموزش جودی گلیکمن در مورد Pitching Yourself ، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری زمینه موفقیت آمیزی برای سرمایه گذاران ایجاد کنید ، است.

نوع محتواها
7 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
انگلیسی و فارسی-ماشین
کیفیت ویدئوها‌
720HD و 540SD
فایل تمرینی‌
دارد