انتشار: Feb 2020
Logo

آموزش مبانی مدیریت پروژه: تیم ها

مبانی مدیریت پروژه: تیم ها
مدرس Daniel Stanton
انتشار 2020/02/20
مدت زمان 26m 20s
سطح مبتدی
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه فعالسازی لینک دانلود کلیک کنید

لینک‌های آماده دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش Project Management Foundations: Teams

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Project Management Foundations: Teams در 6 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

مدیران پروژه کاتالیزورهای تغییر هستند. یاد بگیرید که چگونه پروژه ها را از ابتدا تا انتها با استفاده از تکنیک های مدیریت پروژه اثبات شده مدیریت کنید. پس از تکمیل این مسیر یادگیری، مهارت ها و دانش لازم برای مدیریت پروژه های ساده و همچنین ابتکارات پیچیده و گسترده سازمانی را خواهید داشت.

آموزش مبانی مدیریت پروژه: تیم ها، ایستگاه شماره 6 در مسیر یادگیری مدیر پروژه شوید، است.

Card image
شامل 10 دوره آموزشی به مدت 11 ساعت

Black Belts تحت Master Black Belts برای اعمال روش شش سیگما در پروژه های خاص عمل می کند. این مسیر یادگیری به شما آموزش هایی را می دهد که برای کار به عنوان کمربند سیاه شش سیگما نیاز دارید.

آموزش مبانی مدیریت پروژه: تیم ها، ایستگاه شماره 9 در مسیر یادگیری تبدیل به یک کمربند مشکی شش سیگما شوید، است.

کمربند زرد شش سیگما اصول روش شناسی ناب شش سیگما و تعالی عملیاتی را درک می کند. بیاموزید که چگونه با مهارت‌های کمربند زرد شش سیگما به تیم خود کمک کنید تا پروژه‌های پیچیده‌تر بهبود فرآیند را هدایت کند.

آموزش مبانی مدیریت پروژه: تیم ها، ایستگاه شماره 10 در مسیر یادگیری تبدیل به یک کمربند زرد شش سیگما شوید، است.

Black Belts تحت Master Black Belts برای اعمال روش شش سیگما در پروژه های خاص عمل می کند. این مسیر یادگیری به شما آموزش هایی را می دهد که برای کار به عنوان کمربند سیاه شش سیگما نیاز دارید.

آموزش مبانی مدیریت پروژه: تیم ها، ایستگاه شماره 13 در مسیر یادگیری تبدیل به یک کمربند مشکی شش سیگما شوید، است.

کمربند سبز شش سیگما به بهبود فرآیند تیم های خود اختصاص داده شده است. به تیم خود کمک کنید تا کارایی را افزایش دهد، نقص ها و اشتباهات را کاهش دهد، موانع را پیدا کرده و حذف کند، و خروجی کیفیت کلی را بهبود بخشد.

آموزش مبانی مدیریت پروژه: تیم ها، ایستگاه شماره 14 در مسیر یادگیری تبدیل شدن به یک کمربند سبز شش سیگما، است.

مهارت های مدیریت پروژه خود را با یادگیری نحوه ایجاد یک طرح پروژه با کیفیت، اجرای آن برنامه و نظارت بر نتایج، توسعه دهید. نحوه شناسایی و واکنش به نیروهای خارجی که ممکن است بر اهداف پروژه تأثیر بگذارند را کشف کنید. بهترین شیوه ها را برای اطمینان از ارائه ارزش برای ذینفعان خود اجرا کنید.

آموزش مبانی مدیریت پروژه: تیم ها، ایستگاه شماره 6 در مسیر یادگیری مهارت های مدیریت پروژه خود را توسعه دهید، است.

نوع محتواها
12 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
انگلیسی و فارسی (ترجمه ماشین)
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد
اشتراک گذاری