انتشار: Jun 2021
Logo

آموزش خدمات رسانی به مشتریان در دنیایی که دائماً در حال تغییر است

مدرس David Brownlee
انتشار 2021/06/02
مدت زمان 32m 36s
سطح مناسب همه
فایل تمرینی ندارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش خدمات رسانی به مشتریان در دنیایی که دائماً در حال تغییر است

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Serving Customers in a Continuously Changing World در 5 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

به عنوان یک رهبر، باید بدانید که برای چه چیزی برنامه ریزی کنید زیرا برخی از متخصصان به دفتر بازمی گردند و برخی دیگر از راه دور باقی می مانند. افراد شما به دنبال پاسخ شما هستند. در حین طراحی مجدد نحوه کار افراد به عنوان بازگشایی دفاتر، ملاحظات کلیدی را بررسی کنید و بررسی کنید.

آموزش خدمات رسانی به مشتریان در دنیایی که دائماً در حال تغییر است ، ایستگاه شماره 6 در مسیر یادگیری طراحی مجدد نحوه کار ما به عنوان دفاتر بازگشایی ، است.

<strong>لطفاً توجه داشته باشید که LinkedIn Learning این مسیر یادگیری را در تاریخ 21 مارس 2023 بازنشسته خواهد کرد. برای دریافت گواهی پایان کار، باید تمام دوره های موجود در مسیر را قبل از آن تاریخ تکمیل کنید.</strong><br><br><br > در این دنیای جدید کار، می‌خواهید اطمینان حاصل کنید که مشتریانتان احساس می‌کنند شنیده می‌شوند و برایشان ارزش قائل هستند، بدون اینکه آنها تصمیم بگیرند که شما فقط فرصت‌طلب هستید. بیاموزید که چگونه از همسویی استراتژی های فروش، بازاریابی و خدمات مشتری خود اطمینان حاصل کنید و به مشتریان خود نشان دهید که به آنها اهمیت می دهید.

آموزش خدمات رسانی به مشتریان در دنیایی که دائماً در حال تغییر است ، ایستگاه شماره 5 در مسیر یادگیری فروش، بازاریابی و خدمات مشتری در دنیای جدید کار ، است.

آیا می دانستید؟ انتظار می‌رود مجموعه مهارت‌های مشاغل تا سال 2025 41 درصد تغییر کند. برای اینکه به شما کمک کنیم به‌روز بمانید، مهارت‌های برتر کسب‌وکارهای حرفه‌ای در سال 2015 را با مهارت‌هایی که امروز برای همان شغل دارند مقایسه کردیم. شروع به یادگیری مهارت های برتر جدید کنید تا برای حرکت شغلی بعدی خود آماده شوید.

آموزش خدمات رسانی به مشتریان در دنیایی که دائماً در حال تغییر است ، ایستگاه شماره 3 در مسیر یادگیری برترین مهارت هایی که حرفه ای های کسب و کار در حال حاضر دارند ، است.

آیا می دانستید؟ انتظار می رود مجموعه مهارت های مشاغل تا سال 2025 41 درصد تغییر کند. برای اینکه به شما کمک کنیم به روز بمانید، مهارت های برتر حرفه ای ها در سال 2015 را با مهارت هایی که امروز برای همان شغل دارند مقایسه کردیم. شروع به یادگیری مهارت های برتر جدید کنید تا برای حرکت شغلی بعدی خود آماده شوید.

آموزش خدمات رسانی به مشتریان در دنیایی که دائماً در حال تغییر است ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری مهارت های برتر حرفه ای ها در حال حاضر ، است.

آیا می دانستید؟ انتظار می‌رود مجموعه مهارت‌های مشاغل تا سال 2025 41 درصد تغییر کند. برای اینکه به شما کمک کنیم به‌روز بمانید، مهارت‌های برتر فروشندگان را در سال 2015 با مهارت‌هایی که امروز برای همان شغل دارند مقایسه کردیم. شروع به یادگیری مهارت های برتر جدید کنید تا برای حرکت شغلی بعدی خود آماده شوید.

آموزش خدمات رسانی به مشتریان در دنیایی که دائماً در حال تغییر است ، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری برترین مهارت هایی که فروشندگان حرفه ای در حال حاضر دارند ، است.

نوع محتواها
11 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
فارسی-ماشین و انگلیسی
کیفیت ویدئوها‌
720p و 540p
فایل تمرینی‌
ندارد