انتشار: Feb 2016
بروزرسانی: Aug 2018
Logo

آموزش اصول مدیریت زمان (2016)

اصول مدیریت زمان (2016)
مدرس Dave Crenshaw
انتشار 2016/02/09
به‌روز‌رسانی 2018/08/13
مدت زمان 2h 53m
سطح متوسط
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش اصول مدیریت زمان (2016)

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Time Management Fundamentals (2016) در 6 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

متخصصان میز کمک فناوری اطلاعات به دانش فنی و مهارت های قوی در خدمات مشتری نیاز دارند تا بتوانند با موفقیت مشکلات را حل کنند. نحوه انجام مدیریت و نگهداری سیستم را بهبود بخشید و در عین حال مهارت های خود را در ارتباطات، مدیریت زمان، حل تعارض و کار تیمی نیز افزایش دهید.

آموزش اصول مدیریت زمان (2016) ، ایستگاه شماره 11 در مسیر یادگیری مهارت های خود را به عنوان یک متخصص میز راهنمایی فناوری اطلاعات ارتقا دهید ، است.

متخصصان اداری سازمان ها را به خوبی اداره می کنند. مهارت‌های لازم برای پیشرفت در این شغل پرسرعت، از ارتباطات مؤثر و آداب کسب‌وکار گرفته تا مهارت‌های فن‌آوری ضروری که برای همه متخصصان اداری ضروری است، تسلط داشته باشید.

آموزش اصول مدیریت زمان (2016) ، ایستگاه شماره 4 در مسیر یادگیری یک حرفه ای اداری شوید ، است.

Card image
شامل 12 دوره آموزشی به مدت 15 ساعت

کار خود را در مدیریت پروژه به عنوان هماهنگ کننده پروژه شروع کنید. از اصول مدیریت پروژه گرفته تا ارتباطات و رهبری جلسات، یاد خواهید گرفت که چگونه وظایف و تیم‌های پروژه را به کارآمدترین راه‌ها در مسیر خود نگه دارید.

آموزش اصول مدیریت زمان (2016) ، ایستگاه شماره 8 در مسیر یادگیری یک هماهنگ کننده پروژه شوید ، است.

Card image
شامل 10 دوره آموزشی به مدت 11 ساعت

بهره وری خود را با مدیریت کارآمدتر زمان، ایجاد فهرست کارها و تمرکز بر آنچه که مهمتر است، افزایش دهید.

آموزش اصول مدیریت زمان (2016) ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری مهارت های سازمانی خود را بهبود بخشید ، است.

در این مسیر یادگیری، مهارت‌ها و تکنیک‌هایی را کشف کنید که به شما کمک می‌کنند در زمان‌های عدم اطمینان در حرفه خود مثبت و سازنده بمانید. این 16 دوره می تواند به شما کمک کند تا با تغییر محل کار مقابله کنید، هدف و جهت را پیدا کنید، دیگران را هدایت کنید و کارایی را افزایش دهید.

آموزش اصول مدیریت زمان (2016) ، ایستگاه شماره 13 در مسیر یادگیری در هنگام عدم اطمینان مثبت و سازنده بمانید ، است.

استفاده حداکثری از مزایای تحصیلات نظامی می تواند شما را در مسیر شغلی پس از خدمت خود به سمت طیف وسیعی از فرصت ها سوق دهد. مهارت های لازم برای پذیرش در مدارس را به دست آورید، به عنوان یک دانش آموز جدید در محوطه دانشگاه برتر شوید و از تحصیلات خود برای ایجاد یک شغل هیجان انگیز استفاده کنید. اگر جانباز هستید، با بازدید از <a href="https://linkedinforgood.linkedin.com/programs/veterans"><u>برنامه قدیمی لینکدین</u><، از یک سال دسترسی رایگان به آموزش لینکدین استفاده کنید. /a>.

آموزش اصول مدیریت زمان (2016) ، ایستگاه شماره 9 در مسیر یادگیری انتقال از سربازی به زندگی دانشجویی ، است.

نوع محتواها
51 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
انگلیسی و فارسی (ترجمه ماشین)
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد