انتشار: Jun 2014
بروزرسانی: Apr 2019
Logo

آموزش ایجاد و ارائه ارائه های تجاری

ایجاد و ارائه ارائه های تجاری
مدرس Tatiana Kolovou
انتشار 2014/06/27
به‌روز‌رسانی 2019/04/04
مدت زمان 1h 16m
سطح متوسط
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش ایجاد و ارائه ارائه های تجاری

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Creating and Giving Business Presentations در 5 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

همکاران عملیات تجاری در سازمان ها برای جمع آوری داده ها و بینش ها و ارزیابی طرح های تجاری داخلی کار می کنند. مهارت های کمی و تحلیلی مورد نیاز برای ترکیب برنامه ریزی استراتژیک، تجزیه و تحلیل مالی و تصمیم گیری با تجزیه و تحلیل داده ها و بینش های عمیق را ایجاد کنید.

آموزش ایجاد و ارائه ارائه های تجاری ، ایستگاه شماره 8 در مسیر یادگیری یک همکار عملیات تجاری شوید ، است.

Card image
شامل 12 دوره آموزشی به مدت 17 ساعت

در دهه گذشته، حرفه برنامه ریزی و تحلیل مالی به طور چشمگیری رشد کرده است. مهارت های لازم برای جمع آوری، تجزیه و تحلیل و ارائه داده های مالی را بیاموزید تا بتوانید یک تحلیلگر برنامه ریزی مالی شرکت شوید و شروع به کار برای تبدیل شدن به یک شریک استراتژیک شرکت کنید.

آموزش ایجاد و ارائه ارائه های تجاری ، ایستگاه شماره 7 در مسیر یادگیری یک تحلیلگر برنامه ریزی مالی شرکت شوید ، است.

شما با یک مشتری رویایی، سرمایه گذار یا شریک ملاقات کرده اید. بعد، آنها را با ارائه خود شگفت زده کنید. ارائه ایده های خود به شیوه ای واضح و جذاب از نظر بصری گامی حیاتی به سوی نتیجه ای است که می خواهید. این مسیر یادگیری می تواند به شما در تهیه، طراحی و ارائه یک ارائه جذاب کمک کند.

آموزش ایجاد و ارائه ارائه های تجاری ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری ارائه های جذاب ایجاد و ارائه کنید ، است.

ملاقات با سرمایه گذاران یک فرصت بزرگ و یک آزمون کلیدی برای کسب و کار شما است. سرمایه گذاران سوالات سختی می پرسند. پاسخ ها می توانند آینده شما را مشخص کنند. این مسیر یادگیری همه چیز در مورد آماده سازی، طراحی و ارائه یک زمین محکم است که باعث می شود مردم بخواهند در شرکت شما سرمایه گذاری کنند.

آموزش ایجاد و ارائه ارائه های تجاری ، ایستگاه شماره 5 در مسیر یادگیری زمینه موفقیت آمیزی برای سرمایه گذاران ایجاد کنید ، است.

مهارت های ارائه برای موفقیت تقریباً در هر شغلی حیاتی است. بیاموزید که چگونه ارائه هایی طراحی کنید که توجه مردم را به خود جلب کند، ایده های خود را با اطمینان ارائه کنید و با ارائه مطالب به خوبی سازماندهی شده در قالبی قابل فهم، مخاطب را درگیر کنید.

آموزش ایجاد و ارائه ارائه های تجاری ، ایستگاه شماره 3 در مسیر یادگیری مهارت های ارائه خود را توسعه دهید ، است.

نوع محتواها
24 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
انگلیسی و فارسی (ترجمه ماشین)
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد