انتشار: Apr 2020
Logo

آموزش مبانی کار تیمی

مبانی کار تیمی
مدرس Chris Croft
انتشار 2020/04/09
مدت زمان 1h 25m
سطح مبتدی
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش مبانی کار تیمی

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Teamwork Foundations در 9 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

متخصصان میز راهنمایی برای حل موفقیت‌آمیز مشکلات و برقراری ارتباط با مشتریان به دانش فنی و مهارت‌های قوی در خدمات مشتری نیاز دارند. دانش خود را در زمینه مدیریت سخت افزار و نرم افزار و عیب یابی ارتقا دهید، به علاوه مهارت های خود را در ارتباط و حل تعارض تقویت کنید.

آموزش مبانی کار تیمی ، ایستگاه شماره 20 در مسیر یادگیری مهارت های خود را به عنوان یک متخصص میز راهنمایی فناوری اطلاعات ارتقا دهید ، است.

<strong>لطفاً توجه داشته باشید که LinkedIn Learning این مسیر یادگیری را در تاریخ 21 مارس 2023 بازنشسته خواهد کرد. برای دریافت گواهی پایان کار، باید تمام دوره های موجود در مسیر را قبل از آن تاریخ تکمیل کنید.</strong><br><br><br > هرگز زمان بهتری برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده برنامه سفارشی نبوده است. بیاموزید که در پلتفرم FileMaker برنامه های نوآورانه ایجاد کنید که به طور یکپارچه در iPhone، iPad، Windows، Mac و وب کار می کنند. هر سطحی که تجربه دارید، آموزش این فرصت پرتقاضا را دریافت کنید! <strong>با همکاری FileMaker ایجاد شد. </strong>

آموزش مبانی کار تیمی ، ایستگاه شماره 14 در مسیر یادگیری یک برنامه نویس سفارشی FileMaker شوید ، است.

Card image
شامل 12 دوره آموزشی به مدت 27 ساعت

با توسعه مهارت هایی که شما را به یک دارایی ارزشمند برای تیم و سازمان خود تبدیل می کند، به عنوان یک مشارکت کننده فردی رهبری کنید.

آموزش مبانی کار تیمی ، ایستگاه شماره 6 در مسیر یادگیری تبدیل به یک عملکرد بالا ، است.

Card image
شامل 9 دوره آموزشی به مدت 8 ساعت

کار خود را در مدیریت پروژه به عنوان هماهنگ کننده پروژه شروع کنید. از اصول مدیریت پروژه گرفته تا ارتباطات و رهبری جلسات، یاد خواهید گرفت که چگونه وظایف و تیم‌های پروژه را به کارآمدترین راه‌ها در مسیر خود نگه دارید.

آموزش مبانی کار تیمی ، ایستگاه شماره 11 در مسیر یادگیری یک هماهنگ کننده پروژه شوید ، است.

Card image
شامل 10 دوره آموزشی به مدت 11 ساعت

آموزش مبانی کار تیمی ، ایستگاه شماره 24 در مسیر یادگیری اصول مقدماتی آموزش مرکز تماس ، است.

Card image
شامل 36 دوره آموزشی به مدت 36 ساعت

تیم ها زمانی بهتر کار می کنند که همه با هم همکاری و همکاری داشته باشند. بیاموزید که چگونه با بهبود مهارت های کار تیمی، مهارت های مدیریت تعارض و مهارت های ارتباطی، هم تیمی بهتری برای همکاران خود باشید.

آموزش مبانی کار تیمی ، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری مهارت های کار تیمی خود را بهبود بخشید ، است.

هر مدیر استخدامی در یک کارمند به دنبال چه چیزی است؟ با کسب مهارت‌های نرم ضروری - توانایی‌هایی که به افراد کمک می‌کند به طور مؤثر با دیگران تعامل داشته باشند- که کارفرمایان برایشان بیشتر ارزش قائل هستند، از اصول ارتباطی و یک بازیکن تیمی گرفته تا ارتقای مهارت‌های تفکر انتقادی، خود را از گروه جدا کنید.

آموزش مبانی کار تیمی ، ایستگاه شماره 6 در مسیر یادگیری مهارت های نرم حرفه ای مورد تقاضا ، است.

Card image
شامل 11 دوره آموزشی به مدت 9 ساعت

با تسلط بر مهارت های نرم حرفه ای ضروری، یاد بگیرید که چگونه در هر شغلی برتر باشید. مهارت هایی را که مدیران استخدامی برای آنها ارزش بیشتری قائل هستند، از هوش هیجانی و تفکر انتقادی گرفته تا کار گروهی و رسیدگی به سوگیری ناخودآگاه، توسعه دهید.

آموزش مبانی کار تیمی ، ایستگاه شماره 6 در مسیر یادگیری مسیر یادگیری مهارت های نرم حرفه ای ، است.

آموزش مبانی کار تیمی ، ایستگاه شماره 5 در مسیر یادگیری مینو میرمحمدی ، است.

Card image
شامل 6 دوره آموزشی به مدت 12 ساعت
نوع محتواها
30 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
انگلیسی و فارسی-ماشین
کیفیت ویدئوها‌
720HD و 540SD
فایل تمرینی‌
دارد