انتشار: Apr 2020
بروزرسانی: Apr 2024
Logo

آموزش مبانی کار تیمی

مدرس Chris Croft
انتشار 2020/04/09
به‌روز‌رسانی 2024/04/29
مدت زمان 1h 15m
سطح مبتدی
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش مبانی کار تیمی

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Teamwork Foundations در 5 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

متخصصان میز راهنمایی برای حل موفقیت‌آمیز مشکلات و برقراری ارتباط با مشتریان به دانش فنی و مهارت‌های قوی در خدمات مشتری نیاز دارند. دانش خود را در زمینه مدیریت سخت افزار و نرم افزار و عیب یابی ارتقا دهید، به علاوه مهارت های خود را در ارتباط و حل تعارض تقویت کنید.

آموزش مبانی کار تیمی ، ایستگاه شماره 12 در مسیر یادگیری مهارت های خود را به عنوان یک متخصص میز راهنمایی فناوری اطلاعات ارتقا دهید ، است.

کار خود را در مدیریت پروژه به عنوان هماهنگ کننده پروژه شروع کنید. از اصول مدیریت پروژه گرفته تا ارتباطات و رهبری جلسات، شما یاد خواهید گرفت که چگونه وظایف و تیم های پروژه را در مسیر خود به کارآمدترین روش ها نگه دارید.

آموزش مبانی کار تیمی ، ایستگاه شماره 8 در مسیر یادگیری شروع به کار به عنوان هماهنگ کننده پروژه ، است.

تیم ها زمانی بهتر کار می کنند که همه با هم همکاری و همکاری داشته باشند. بیاموزید که چگونه با بهبود مهارت های کار تیمی، مهارت های مدیریت تعارض و مهارت های ارتباطی، هم تیمی بهتری برای همکاران خود باشید.

آموزش مبانی کار تیمی ، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری مهارت های کار تیمی خود را بهبود بخشید ، است.

هر مدیر استخدامی در یک کارمند به دنبال چه چیزی است؟ با کسب مهارت‌های نرم ضروری - توانایی‌هایی که به افراد کمک می‌کند به طور مؤثر با دیگران تعامل داشته باشند - که کارفرمایان بیشتر از همه برایشان ارزش قائل هستند، از اصول ارتباطی و یک بازیکن تیمی گرفته تا ارتقای مهارت‌های تفکر انتقادی، خود را متمایز کنید.

آموزش مبانی کار تیمی ، ایستگاه شماره 6 در مسیر یادگیری مهارت های نرم حرفه ای مورد تقاضا ، است.

Card image
شامل 13 دوره آموزشی به مدت 10 ساعت

با تسلط بر مهارت های نرم حرفه ای ضروری، یاد بگیرید که چگونه در هر شغلی برتر باشید. مهارت‌هایی را که مدیران استخدام برای آن‌ها ارزش بیشتری قائل هستند، از هوش هیجانی و تفکر انتقادی گرفته تا کار گروهی و رسیدگی به تعصب ناخودآگاه، توسعه دهید.<br><br>توجه: برای مشاهده نسخه‌ای از این مسیر یادگیری با توضیحات صوتی، به <a href="https: //www.linkedin.com/learning/paths/professional-soft-skills-learning-pathway-with-audio-descriptions?u=104"><i>مسیر یادگیری مهارت های نرم حرفه ای (با توضیحات صوتی)</i> </a>.

آموزش مبانی کار تیمی ، ایستگاه شماره 6 در مسیر یادگیری مسیر یادگیری مهارت های نرم حرفه ای ، است.