انتشار: Jan 2019
Logo

آموزش کوچینگ متقاعد کننده

کوچینگ متقاعد کننده
مدرس Brian Ahearn
انتشار 2019/01/03
مدت زمان 43m 7s
سطح متوسط
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش کوچینگ متقاعد کننده

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Persuasive Coaching در 3 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

از توسعه مهارت ها و توانایی های کارکنان خود حمایت کنید. نیازهای رشدی دیگران را شناسایی کنید و به آنها کمک کنید تا در محل کار پیشرفت کنند. نحوه ارائه راهنمایی و بازخورد به موقع را بیاموزید. و بیاموزید که چگونه در حین کار به افراد انگیزه دهید و آنها را هدایت کنید - همه اینها در حین دستیابی به اهداف سازمان شما.

آموزش کوچینگ متقاعد کننده ، ایستگاه شماره 9 در مسیر یادگیری کارمندان را توسعه دهید، انگیزه دهید و حفظ کنید ، است.

یاد بگیرید که به عنوان یک مربی تأثیر خود را افزایش دهید. راه‌های ایجاد یک رابطه آموزشی سازنده، ایجاد یک ارتباط قابل اعتماد، برقراری ارتباط با همدلی، تقویت ذهنیت رشد، و بحث در مورد برنامه‌ریزی شغلی و اهداف حرفه‌ای با مربی خود را بررسی کنید.<br><br> توجه: این دوره‌ها می‌توانند هم برای رشد مهارت‌های شما به‌عنوان یک مربی و هم به‌عنوان منبعی که می‌توانید در حین انجام مسیر شغلی خود با مربی خود به اشتراک بگذارید و در مورد آن صحبت کنید، استفاده شود.

آموزش کوچینگ متقاعد کننده ، ایستگاه شماره 4 در مسیر یادگیری تاثیر خود را به عنوان یک مربی افزایش دهید ، است.

مدیران و رهبرانی که کوچینگ هدفمند و مستمر را به کارمندان ارائه می‌کنند، می‌توانند تیم خود را تقویت کرده و به سازمان خود ارزش بیافزایند. این مسیر یادگیری دیدگاه‌ها و مهارت‌های کلیدی را به اشتراک می‌گذارد که به هر مدیر یا رهبری که می‌خواهد دیگران را به طور مؤثر مربی دهد، خدمت می‌کند.

آموزش کوچینگ متقاعد کننده ، ایستگاه شماره 4 در مسیر یادگیری مهارت های مربیگری خود را به عنوان یک مدیر بهبود بخشید ، است.