انتشار: Dec 2015
Logo

آموزش تجربه کاربری برای طراحی وب (2015)

تجربه کاربری برای طراحی وب (2015)
مدرس Chris Nodder
انتشار 2015/12/24
مدت زمان 1h 49m
سطح مبتدی
فایل تمرینی ندارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش تجربه کاربری برای طراحی وب (2015)

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش User Experience for Web Design (2015) در 2 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

به عنوان یک توسعه‌دهنده وب پیشرو، مهارت‌هایی را برای ایجاد تجربه‌های کاربر تعاملی و جذاب در وب کسب کنید. همه چیزهایی را که برای طراحی و توسعه کدهای مورد نیاز کاربر نیاز دارید بیاموزید و با ترکیب اصول طراحی گرافیکی و کدنویسی، نحوه زنده کردن مفاهیم را در بوم مرورگر بیاموزید.

آموزش تجربه کاربری برای طراحی وب (2015) ، ایستگاه شماره 4 در مسیر یادگیری به یک توسعه دهنده وب فرانت اند تبدیل شوید ، است.

طراح وب امروزی مهارت‌های طراحی واضح و مختصر را در کنار یک پیش‌زمینه بنیادی قوی در فناوری وب متعادل می‌کند. آموزش‌های ما مهارت‌هایی را که برای طراحی وب‌سایت‌ها و برنامه‌هایی غنی و جذاب نیاز دارید که هم در دستگاه‌های دسکتاپ و هم در دستگاه‌های تلفن همراه زیبا به نظر می‌رسند، پوشش می‌دهند.

آموزش تجربه کاربری برای طراحی وب (2015) ، ایستگاه شماره 3 در مسیر یادگیری یک طراح وب شوید ، است.

Card image
شامل 11 دوره آموزشی به مدت 27 ساعت
نوع محتواها
52 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
انگلیسی و فارسی (ترجمه ماشین)
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
ندارد