انتشار: Apr 2018
بروزرسانی: Jan 2022
Logo

آموزش خدمات مشتری: رسیدگی به مشتریان بدسرپرست

مدرس David Brownlee
انتشار 2018/04/11
به‌روز‌رسانی 2022/01/05
مدت زمان 36m 6s
سطح مبتدی
فایل تمرینی ندارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش خدمات مشتری: رسیدگی به مشتریان بدسرپرست

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Customer Service: Handling Abusive Customers در 5 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

نحوه ارائه خدمات عالی به مشتریان و ایجاد احساس شنیده شدن در مشتریان را کشف کنید. ایجاد و حفظ روابط عالی، حتی زمانی که مشتریان مورد سوء استفاده یا سرکشی قرار می گیرند. مهارت‌هایی را بیاموزید تا به نیازهای مشتری گوش دهید، با کسانی که به آنها کمک می‌کنید ارتباط برقرار کنید و مشتریان چالش‌برانگیز را به متحدان واقعی تبدیل کنید.

آموزش خدمات مشتری: رسیدگی به مشتریان بدسرپرست ، ایستگاه شماره 7 در مسیر یادگیری مهارت های خود را در خدمات مشتری ایجاد کنید ، است.

<strong>لطفاً توجه داشته باشید که LinkedIn Learning این مسیر یادگیری را در تاریخ 21 مارس 2023 بازنشسته خواهد کرد. برای دریافت گواهی پایان کار، باید تمام دوره های موجود در مسیر را قبل از آن تاریخ تکمیل کنید.</strong><br><br><br > یک رویکرد فروش مشتری محور ایجاد کنید که به شما امکان می دهد نیازهای مشتری را به سرعت ارزیابی کنید و مهارت های ارتباطی خود را برای برآورده کردن نقاط دردناک آنها ایجاد کنید. یاد بگیرید که چگونه به مشتریان خود گوش دهید و آنها را درک کنید تا روابط تجاری مشترک و طولانی مدت ایجاد کنید.

آموزش خدمات مشتری: رسیدگی به مشتریان بدسرپرست ، ایستگاه شماره 7 در مسیر یادگیری مهارت های خود را در توسعه فروش بسازید ، است.

با ایجاد ذهنیت خدماتی و در عین حال مدیریت انتظارات و مشکلات مشتری، تمرکز مشتری را حفظ کنید. با گوش دادن به نگرانی های مشتری خود، مهارت های ایجاد روابط را بیاموزید. دیدگاه خود را از خدمات مشتری به سمت ایجاد یک تجربه مثبت برای مشتری گسترش دهید.

آموزش خدمات مشتری: رسیدگی به مشتریان بدسرپرست ، ایستگاه شماره 7 در مسیر یادگیری مهارت های خدمات مشتری خود را توسعه دهید ، است.

مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک متخصص پشتیبانی مشتری و ارائه خدمات به مشتریان برجسته را کشف کنید، از جمله ایجاد رابطه و برقراری ارتباط موثر با مشتریان، ارائه کمک مناسب در زمان های مناسب، کاهش تنش در موقعیت های شدید و ایجاد ارزش برای مشتری.

آموزش خدمات مشتری: رسیدگی به مشتریان بدسرپرست ، ایستگاه شماره 7 در مسیر یادگیری شروع به کار به عنوان یک متخصص پشتیبانی مشتری ، است.

خدمات عالی به مشتریان شامل ایجاد احساس شنیده شدن در مشتریان، توسعه و حفظ روابط، گوش دادن و ایجاد رابطه است. چه در حال شروع حرفه ای در زمینه خدمات مشتری باشید یا به دنبال بهبود مهارت های خود باشید، این دوره ها می توانند به شما کمک کنند. وارد شوید، امتحان نهایی را قبول کنید و گواهینامه خود را دریافت کنید.

آموزش خدمات مشتری: رسیدگی به مشتریان بدسرپرست ، ایستگاه شماره 4 در مسیر یادگیری گواهینامه حرفه ای خدمات مشتری Zendesk ، است.