انتشار: Dec 2019
Logo

آموزش مبانی بازاریابی

مبانی بازاریابی
مدرس Drew Boyd
انتشار 2019/12/02
مدت زمان 49m
سطح مبتدی
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه فعالسازی لینک دانلود کلیک کنید

لینک‌های آماده دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 5 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش Marketing Foundations

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Marketing Foundations در 3 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

هماهنگ کننده بازاریابی به بخش بازاریابی کمک می کند تا به خوبی کار کند. هماهنگ کننده های بازاریابی موفق جزئیات گرا و سازماندهی شده اند. مهارت های لازم برای پیشرفت در این شغل پر سرعت، از طراحی گرفته تا تحقیقات بازار و بازاریابی دیجیتال را بیاموزید. این مسیر مستلزم دانش اولیه مهارت‌های ارتباطی اداری و حرفه‌ای است، همانطور که در مسیر یادگیری حرفه‌ای اداری شوید.

آموزش مبانی بازاریابی، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری یک هماهنگ کننده بازاریابی شوید، است.

Card image
شامل 9 دوره آموزشی به مدت 13 ساعت

مهم نیست که محصول یک شرکت چقدر نوآورانه است، بازاریابان برای ارائه محصول در مقابل مشتریان بالقوه مناسب ضروری هستند. دانش لازم را برای تبدیل شدن به یک متخصص بازاریابی ایجاد کنید و با دانش کامل از بهترین شیوه ها و استراتژی ها برای ورود به دنیایی هیجان انگیز و سریع آماده شوید.

آموزش مبانی بازاریابی، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری یک متخصص بازاریابی شوید، است.

Card image
شامل 14 دوره آموزشی به مدت 15 ساعت

یاد بگیرید که چگونه از محتوا و تکنیک های بازاریابی دیجیتال موثر برای حمایت از اهداف خود و به حداکثر رساندن بازده دلارهای بازاریابی خود استفاده کنید. درباره اصول و روش‌های نمایش، تبلیغ و فروش محصولات یا خدمات، از جمله استراتژی‌ها و تاکتیک‌های بازاریابی بیاموزید.

آموزش مبانی بازاریابی، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری مهارت های بازاریابی خود را توسعه دهید، است.

نوع محتواها
22 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
انگلیسی و فارسی (ترجمه ماشین)
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد
اشتراک گذاری