انتشار: Feb 2018
بروزرسانی: Apr 2022
Logo

آموزش مدیریت زمان: کار از خانه

مدیریت زمان: کار از خانه
مدرس Dave Crenshaw
انتشار 2018/02/07
به‌روز‌رسانی 2022/04/25
مدت زمان 1h 17m
سطح متوسط
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش مدیریت زمان: کار از خانه

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Time Management: Working from Home در 6 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

ایجاد یک حرفه حرفه ای که انعطاف پذیری کاری را در بر می گیرد فقط یک رویا نیست. این مجموعه از دوره‌های آنلاین – مشارکتی بین <a href="https://www.flexjobs.com" target="_blank">FlexJobs</a> و LinkedIn Learning — برای کمک به شما در دستیابی به یک حرفه کامل و انعطاف پذیری کار برای داشتن زندگی مورد نظر شما

آموزش مدیریت زمان: کار از خانه ، ایستگاه شماره 5 در مسیر یادگیری به یک کارمند از راه دور موفق تبدیل شوید ، است.

دگرگونی دیجیتال مستلزم تغییر در طرز فکر سازمانی و فردی است و ما را به کار و همکاری در راه‌های مولد جدید دعوت می‌کند. این مسیر یادگیری تکمیل کننده مسیرهای یادگیری «تحول دیجیتال برای رهبران» و «تحول دیجیتال برای رهبران فناوری» است و راه‌های کلیدی برای همکاری و برقراری ارتباط در محیط کار مدرن را برجسته می‌کند.

آموزش مدیریت زمان: کار از خانه ، ایستگاه شماره 17 در مسیر یادگیری تحول دیجیتال در عمل: ابزارهای همکاری مجازی ، است.

کار از راه دور را در این مجموعه از دوره های آنلاین بهینه کنید - چه در کار از راه دور تازه کار باشید چه نباشید، چه در حال رهبری یک تیم یا بخشی از یک تیم با اعضای تیم توزیع شده باشید. کشف کنید که چگونه هنگام کار از خانه یا سایر محیط های راه دور، مولد باشید و در ارتباط بمانید.

آموزش مدیریت زمان: کار از خانه ، ایستگاه شماره 3 در مسیر یادگیری کار از راه دور: آماده سازی خود و تیم خود برای موفقیت ، است.

در این مسیر یادگیری، مهارت‌ها و تکنیک‌هایی را کشف کنید که به شما کمک می‌کنند در زمان‌های عدم اطمینان در حرفه خود مثبت و سازنده بمانید. این 16 دوره می تواند به شما کمک کند تا با تغییر محل کار مقابله کنید، هدف و جهت را پیدا کنید، دیگران را هدایت کنید و کارایی را افزایش دهید.

آموزش مدیریت زمان: کار از خانه ، ایستگاه شماره 15 در مسیر یادگیری در هنگام عدم اطمینان مثبت و سازنده بمانید ، است.

همانطور که کسب و کارها بیشتر توزیع می شوند، مدیریت از راه دور نقش بزرگی را در مسئولیت های متخصصان فناوری اطلاعات ایفا می کند. در این مسیر یادگیری، متخصصان فناوری اطلاعات می توانند نحوه استفاده از ابزارهای دسترسی از راه دور برای سیستم عامل های مختلف و اجرای بهترین شیوه های امنیتی برای کار از راه دور را بیاموزند.

آموزش مدیریت زمان: کار از خانه ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری به عنوان یک مدیر فناوری اطلاعات از راه دور موفق شوید ، است.

توسعه نرم افزار برای تیم های از راه دور و توزیع شده مناسب است. تکنیک های زیادی برای کار با یکدیگر موفقیت آمیز وجود دارد. در این مسیر یادگیری، توسعه‌دهندگان و رهبران تیم می‌توانند بهترین شیوه‌ها را برای ارتباطات از راه دور، همکاری، مدیریت پروژه و مراسم چابک بیاموزند.

آموزش مدیریت زمان: کار از خانه ، ایستگاه شماره 1 در مسیر یادگیری به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار از راه دور موفق شوید ، است.

نوع محتواها
19 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
فارسی (ترجمه ماشین) و انگلیسی
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد