انتشار: Oct 2017
بروزرسانی: Feb 2021
Logo

آموزش ایجاد یک برنامه بازاریابی آنلاین یکپارچه

ایجاد یک برنامه بازاریابی آنلاین یکپارچه
مدرس Matt Bailey
انتشار 2017/10/11
به‌روز‌رسانی 2021/02/24
مدت زمان 2h 18m
سطح پیشرفته
فایل تمرینی دارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش ایجاد یک برنامه بازاریابی آنلاین یکپارچه

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Building an Integrated Online Marketing Plan در 3 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

به عنوان یک استراتژیست محتوا کمپین های بازاریابی محتوای موثر ایجاد کنید. در این مسیر، یاد خواهید گرفت که چگونه پیام مناسب را در زمان مناسب به افراد مناسب بفرستید، تا استراتژی محتوای مناسب را برای تیم بازاریابی خود ایجاد کنید و از کمپین های خود بیشترین بهره را ببرید.

آموزش ایجاد یک برنامه بازاریابی آنلاین یکپارچه ، ایستگاه شماره 4 در مسیر یادگیری یک استراتژیست محتوا شوید ، است.

Card image
شامل 11 دوره آموزشی به مدت 17 ساعت

دیجیتال مارکتینگ به بخشی ضروری از طرح تجاری هر شرکت تبدیل شده است. با شروع از اصول اولیه، حرکت به سمت استراتژی رشد و پایان دادن به موضوعات فنی بیشتر، این مسیر یادگیری به شما کمک می کند تا در مسیر حرفه ای به عنوان متخصص تبلیغات دیجیتال قرار بگیرید.

آموزش ایجاد یک برنامه بازاریابی آنلاین یکپارچه ، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری یک متخصص تبلیغات دیجیتال شوید ، است.

Card image
شامل 8 دوره آموزشی به مدت 15 ساعت

یاد بگیرید که چگونه از محتوا و تکنیک های بازاریابی دیجیتال موثر برای حمایت از اهداف خود و به حداکثر رساندن بازده دلارهای بازاریابی خود استفاده کنید. درباره اصول و روش‌های نمایش، تبلیغ و فروش محصولات یا خدمات، از جمله استراتژی‌ها و تاکتیک‌های بازاریابی بیاموزید.

آموزش ایجاد یک برنامه بازاریابی آنلاین یکپارچه ، ایستگاه شماره 11 در مسیر یادگیری مهارت های بازاریابی خود را توسعه دهید ، است.

نوع محتواها
30 محتوای ویدئویی
زیرنویس‌
فارسی (ترجمه ماشین) و انگلیسی
کیفیت ویدئوها‌
540SD و 720HD
فایل تمرینی‌
دارد