انتشار: Oct 2021
Logo

آموزش خدمات مشتری: ایجاد ارزش برای مشتری

مدرس Noah Fleming
انتشار 2021/10/18
مدت زمان 32m 42s
سطح مناسب همه
فایل تمرینی ندارد

دانلود فایل فشرده

با توجه به امکانات آموزش و همچنین امکانات بسته انتخاب شده لینک دانلود فایل فشرده آماده خواهد شد. با در نظر داشتن این شرایط لطفا بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه درخواست لینک دانلود کلیک کنید

در حال به روزرسانی اطلاعات

درخواست لینک دانلود

در حال به روزرسانی اطلاعات

لطفا قبل از فعالسازی لینک دانلود به موارد زیر توجه کنید:

  • پسورد فایل‌های فشرده است.
  • لینک‌های آماده شده تا 8 روز پس از فعالسازی منقضی خواهند شد.
  • حجم فایل‌ها تخمینی هستند.
  • در صورتی که لینک دانلود تا 15دقیقه پس از درخواست آماده نشد، از بخش پشتیبانی پیگیری نمایید.
مسیرهای یادگیری آموزش خدمات مشتری: ایجاد ارزش برای مشتری

یکی از مهمترین مشکلات افرادی که از آموزش های آنلاین استفاده می‌ کنند این است به دلیل تعداد زیاد این آموزش ها، کاربر دچار سردرگمی شده و نمی داند از کدام آموزش بهتر است شروع کند و یا با کدام آموزش ها مهارت های خود را ارتقا دهد. داشتن یک برنامه آموزشی گام به گام میتواند کاربران را از این مشکلات رها کند. در واقع مسیرهای یادگیری مجموعه ای از آموزش ها هستند که به ترتیب اولویت در کنار هم قرار گرفته اند تا کاربران را از این سردرگمی ها نجات دهند. این مسیرها در موضوعات مختلفی دسته بندی شده‌اند که در زیر، لیستی از همه دسته بندی مسیرهایی که توسط سایت لیندا ارائه شده اند را می توانید مشاهده کنید.

آموزش Customer Service: Creating Customer Value در 2 مسیر آموزشی قرار دارد. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید، با مسیر یادگیری آن همراه شوید و حرفه ای شوید.

مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک متخصص پشتیبانی مشتری و ارائه خدمات به مشتریان برجسته را کشف کنید، از جمله ایجاد رابطه و برقراری ارتباط موثر با مشتریان، ارائه کمک مناسب در زمان های مناسب، کاهش تنش در موقعیت های شدید و ایجاد ارزش برای مشتری. این مسیر یادگیری برای حمایت از نامزدهای متقاضی نقش مشاور پشتیبانی مشتری در آمریکای شمالی در لینکدین ایجاد شده است.

آموزش خدمات مشتری: ایجاد ارزش برای مشتری ، ایستگاه شماره 9 در مسیر یادگیری یک متخصص پشتیبانی مشتری شوید ، است.

Card image
شامل 9 دوره آموزشی به مدت 7 ساعت

عملیات خدمات مشتری در هر جنبه ای از زنجیره تامین بافته شده است، به همین دلیل است که توسعه مهارت هایی که از حفظ و رضایت بالای مشتری پشتیبانی می کند، کلید موفقیت شغلی در مدیریت زنجیره تامین است. خواه در تقاطع خدمات مشتری و زنجیره تامین کار می کنید یا برای <a href="https://cscmp.org/CSCMP/Educate/LinkedIn_Learners.aspx">گواهینامه SCPro™</a> کار می کنید، این دوره ها می تواند کمک کند. وارد شوید، امتحان نهایی را قبول کنید و گواهینامه خود را دریافت کنید.

آموزش خدمات مشتری: ایجاد ارزش برای مشتری ، ایستگاه شماره 2 در مسیر یادگیری مبانی زنجیره تامین CSCMP: گواهینامه حرفه ای مدیریت ارتباط با مشتری ، است.